Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

V letošním roce jsou mimořádně přemnoženi slimáci. Já vím, je tu o nich víc témat, ale vzhledem k aktuálnosti problému dávám tady toto téma znovu. Nechce se mi slimáky likvidovat bez užitku. Drůbež to nežere, coby hnojivo se nehodí, slimák je kanibal, žrali by se z kompostu. Chemické jedy mi nevoní.

Tak jsem dostal jeden nápad a já nevím jestli je to dobrý nápad, jestli bude fungovat? Nemá někdo vyzkoušeno? Za dědinou máme rybník s rybama. Co kdybych chycené slimáky házel do rybníka, aby je tam žraly ryby? Budou ryby žrát slimáky, anebo slimáci budou jen znečišťovat vodu a hnít v rybníku? Slimáky bych házel dál od břehu, aby nemohli vyplavat a vracet se do přírody. Jestli budou rybám pochoutkou je otázka. Myslím, že až jim voda rozpustí sliz, tak by mohli být pro ryby jedlí.

Pokud jste to vyzkoušeli, dík za Vaše zkušenosti. 

HQ 257

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika