Hubeni mravencu na zahrade



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
A.Popelková - (38) - 19.190 (?) 
6.9.2012 14:10

Dobrý den, již jsem přišla na to jak odpudit mravence.

Zde je jednoduchý návod: V troše ohřátého mléka rozmíchejte cca. půl kila soli a nalijte to na místo odkud vylézají.Úspěch zaručen.Vyzkoušeno.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
                     
Wimpi - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2112) - 44.75 (?), 6.9.2012 15:55

Díky za radu. Co mám ale dělat, když jsem do toho ohřátého mléka nasypal půl kyla soli, mléko se vcuclo a zmizelo. Jak to teď mám lít do mraveniště, když to není tekuté ale spíš mazlavé? Uclapo mi to konev.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
A.Popelková - (38) - 19.190 (?), 7.9.2012 11:32

Dobrý den, mě se to také poprve stalo.Omlouvám se, že jsem na to neupozornila.Stačí do té konve nalít horkou vodu a pořádně s tím zakvedlat.

Přeji hezký den Popelková.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 102.201 (?), 7.9.2013 11:36

Proboha neposlouchejte toho provokatéra, co si říká Popelková. Půl kila soli si lít do záhonu či skleníku? To je pěkná blbost, stejně jako že by to s mlékem zničilo mravence. Zničí vám to spolehlivě půdu zasolením, zato mravenci, pokud nezabijhete všechny královny tou horkou vodou, popolezou jinam

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Wimpi - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2112) - 200.122 (?), 7.9.2013 22:22

A já si myslel, že tu rok starou mystifikaci od paní Popelkové ze šumavského hvozdu všichni prohlédli...cool

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
A.Popelková - (38) - 235.156 (?), 18.11.2013 21:25

Dobrý večer pane Vysloužile, Vy jste to již vyskoušel??? A vůbec, jakým právem mě nazýváte provokatérem? Jsem normální žena, která si toto nezaslouží.Mě to pomohlo, takže si pište co chcete Vy chytrolíne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
A.Popelková - (38) - 47.100 (?), 31.12.2022 15:27
Vy jste blbost v tomto článku. Promiňte, že píšu za tak dlouhou dobu, ale stěhovala jsem se. Chalupu jsem prodala a nebyl tam jediný mravenec. Takže to asi bude pravda, Vy chytráku.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 18.11.2013 22:57

Přesně tak, píši co chci a snažím se i bez pravopisných chyb. Ostatní se pokouším varovat, aby Vašich rad náhodou neuposlechli. To jen pro jjistotu, věřím, že čtenáři jsou natolik chytří, že je to nenapadne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 48.194 (?), 19.11.2013 9:03

Dobrý den, tak mě to též docela pobavilo! Takovou ptákovinu vymyslet, to je tedy něco. Sůl do zahrady a s trochou mléka. Tak nám babička dávala na kašel mléko s trochou soli a je pravda, že to bylo pěkně hnusné. P.S. paní Popelková, doteď jsem si myslela, že jsem "normální žena i já", ale jak je asi vidět, jsem naprosto nenormální. Marcela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
A.Popelková - (38) - 50.208 (?), 22.11.2013 12:57

Dobrý den paní Marcelo, nevím z jakého titulu mě nazýváte nenormální ženou? Jsem obyčejná žena z šumavského hvozdu u Śvihova. To co jsem napsala, rozhodně nebyl nějaký výmysl, ale životní zkušenost.To ví každé malé díťě, že je mléko se solí hnusné-asi proto se s tím odpuzují mravenci.S pozdravem Popelková.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika