Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý večer, musel jsem se zasmát, že je ještě někdo kromě mne, kdo má tento skleník 25 let v krabici. Maminka si ho koupila někdy v r. 1985. No nikdy se nepostavil a já ho mám dodnes ve stodole jen s tím rozdílem, že je natřený. Pamatuji si, že v té době stál asi 2.400 kčs (bez skel).zrovna teď koukám do montážního návodu : jmenuje se " PASVOR " a rozměry jsou 3750 x 6085 x 1860 mm (my ho měli o dvě pole delší). Výrobce OPP Kysuca, Čadca. Co k němu říci. Stavěl ho také můj kamarád a spotřeboval na něj asi 70 kg kytu. Soused v zahrádkářské kolonii ho má také. asi 20let. Koukal jem když ho stavěl a vím, že dá dost práce po smontování konstrukce vyrovnat hřbety, aby nebyly před zasklíváním prohnuté. Jakmile se celý zasklí, tak získá jako celek velkou pevnost. Podle tohoto skleníku jsem si postavil v roce 90 svůj vlastní z profilu T 30 x 30 mm a skla jsem také kytoval a po zhruba dvaceti letech je dával do silikonu. No a ten skleník co je ve stodole, tak budu snad stavět letos u syna na zahradě.  Václav

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika