Přesazení růže



host - 119.244 (?)
10.9.2009 7:15

Dobrý den, mnohokrát všem děkuji , růže teď nádherně kvete, tak počkám, až nastane její čas a přesadím ji. Založila jsem nový růžový záhon (po přečtení některých příspěvků soudím spíše záhonek ) a stařenka trůní uprostřed mrkve a brambor. Snad se jí v novém pelíšku bude líbit. Jitka

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 87.2 (?), 7.9.2009 19:58, zobrazeno: 7692x

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, zda mohu přesadit asi dvanáctiletou růži - čajohybrid? Byla jednou už přesazená, stěhovali jsme se i s kytkama Děkuji Jitka

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Danny - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (195) - 176.71 (?), 7.9.2009 21:26

Dobrý večer, Jitko, zadejte do okýnka vyhledávání  "přesazení" a počtěte si . D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 119.244 (?), 8.9.2009 9:07

Dobrý den, děkuji  jdu na to! j

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 119.244 (?), 9.9.2009 8:59

Dobrý den, tak ať dělám co dělám, informace zda mohu starou růži přesadit jsem nenašla  informací o výsadbě spousta, alw stařenku chci přesadit asi jenom já??? Jitka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 143.205 (?), 9.9.2009 9:18

Dvanáctiletý čajohybrid?  V zásadě můžete všechno, já bych ji zkusila přesadit s tím, že budu počítat s možnou možností neúspěchu. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 230.129 (?), 9.9.2009 12:02

ahoj- myslím si, že pokud to je nutné tak to riziko podstoupit. Ale určitě až v době vegetačního klidu a zabrat hezky do hloubky i kolem dokola.   A navíc bych si ji nejdřív namnožila. Kaja

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Danny - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (195) - 176.71 (?), 9.9.2009 12:49

Paní Jitko, já se omlouvám... už jsem to taky nenašla. Ale zkuste -    Přesazení růží - i na jaře   a   přesazení - pro Evu.

Rady už máte správné, přesazovala jsem před několika lety hodně staré růže a dopadlo to dobře. Přeju i Vám úspěch.  Když to uděláte správně a pomůže příroda... . A příroda určitě pomůže a poradí si. Mějte se pěkně

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Eva Kaš - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (124) - 167.6 (?), 9.9.2009 19:45

Paní Jitko, já jsem v loni koncem října přesazovala starší histor.růži. Snažila jsem se ji vyrýt s co největším kořenem(foto je na Růže-jméno?).To se mi nepodařilo, měla kořen hodně hluboko. Růže mi na jaře obrazila, letos má malé přírůstky, ale přežila. Škoda, že paní Lili se ještě neozvala.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 119.244 (?), 10.9.2009 7:15

Dobrý den, mnohokrát všem děkuji , růže teď nádherně kvete, tak počkám, až nastane její čas a přesadím ji. Založila jsem nový růžový záhon (po přečtení některých příspěvků soudím spíše záhonek ) a stařenka trůní uprostřed mrkve a brambor. Snad se jí v novém pelíšku bude líbit. Jitka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika