Energen stimulator



milanfiala - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1142) - 65.131 (?) 
4.2.2015 18:28, zobrazeno: 2955x

Na youtube som pozeral video s panom Jaroslavom Machom Mendelove univerzity v Brne, ktory chodi po viniciach na morave a v španelsku pyta sa na stimulatori ktore použivali vinohradnici a ake vysledky dosiahli fantasticke videa poučne ma niekto skusenosti stymato pripravkami Fruktus, Algano.

youtube

www.Lagrieta-majitelRicardo Socas, preklad Alena Polankova za EGT Jaroslav Mach

www.Blatnice majitelka vinohradnice pani Stanova

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 171.192 (?), 5.2.2015 9:39


Jako hobby vinař se rád podívám na nějaké video s vinařskou tematikou.Toto video jsem také viděl.Zajímal jsem se o to, kdo to prodává apod.Prodejce je EGT system.Když jsem zjistil, že např. standardní balení u fulhumu je kanystr 10l, při dávkování 0,5 l na hektar, dál jsem ani cenu nezjišťoval.S toho vyplývá že tento kanystr vystačí na 20 ha.Při mých 150 hlavách je toto pase.Jedině vyhledat nějakého velkovinaře, který by mě malé množství odlil a odprodal.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 19.131 (?), 6.2.2015 17:41

Název přípravku by měl ještě obsahovat přívlastky jako Eko a Bio. A měl by se prodávat v GIGA slevě.

Ve vinařství dělám  40 let a už jsem zažil různé ptákoviny. Vždycky mě udiví, že se nato někdo chytí. Ale když se dobře prodávají vodíčky na růst vlasů...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika