Příspěvky uživatele - milanfiala

Pricia, 28.6.2020
Pre nespokojnéhom P.zPadubic Prícia je vzhladovo nádherná a na prvú dozrievajúcu marhulku vyborná, tento rok trochu kyselšia.
Flavortop, 27.3.2019 Obsahuje fotku
Je ich viac odrôd, aj nektarinka sa volá Flavortop.
Netradičné skladovanie jablk, 2.12.2018 Obsahuje fotku
Dnes vo farmarskej revue dávali netradične uskladnenie jablk od jedneho zahradkara na dôchodku, do bedničiek davaju papier aby jablka oddelili, ale vyvezovanie konopnou nitou jablká a vešanie na strop som videl po prvý krát.
Joya, 25.11.2018 Obsahuje fotku
Krásna odroda, ale aj chuťovka.
Aké má plody podpník St. Julien, 15.11.2018 Obsahuje fotku
Nebol by som to tu zase dával, aby som nebol otravný, bol som polievať vysadenè čerešne, lebo je veĺkè sucho, ktorè som vysadil vedla tejto slivečky padli mi do očí posledné slivky na strome v tejto zarastenej džungli držia ešte na... celý příspěvek >
Apollo 50 SC - Roztoče, Háčlivec, 13.11.2018 Obsahuje fotku
Apollo 50 SC dnes som o tomto postreku čítal v časopise sady a vinice, ničí roztočov, hačlivcov chcel som tento postrek vyskúšať na jar, má niekto stýmto postrekom skúsenosti..
Staré odrody z chorvadska len jablk 603 odrôd, 12.11.2018 Obsahuje fotku
Pán Jiŕí ll keď som dal na facebook tie ukrainské hrušky samé správy mi chodia cez messenger kedy sa budú dať kúpiť a ozvali sa aj další predajcovia aby som im dal kontak na ukrainu.Z izraela mi chodia lajky páčia sa im odrody ktoré davam na facebook... celý příspěvek >
Jofela, 12.11.2018 Obsahuje fotku
Zdravím zahradkara 101.234 dnes som hrabal listie v zahrade a na Jofele čuduj sa svete zelené slivky, borče asi to budú tie vianočne.
Lucasova, 12.11.2018 Obsahuje fotku
No nedajte si sú krásne vynikajúce priamo z kamenej pivnice také chladné každý deň sa zie miska.Ešte tak týždeň a budú prezreté ale aj zjedené.
Staré odrody z chorvadska len jablk 603 odrôd, 12.11.2018 Obsahuje fotku
Na facebooku další zahradkar zo srbska dal svoje ovocie ta slivka sa mi páči Timocanka. 
Lucasova, 11.11.2018 Obsahuje fotku
Po 2 týždňoch som zase kontroloval ovocie v pivnici, našiel som v bedničke krásne vyfarbené hruštičky Lukasovej, škoda že všetky plody nie sú tak atraktívne, jesenné slniečko dokáže nádherne vyfarbiť plody, je to teraz chuťovka hruštička... celý příspěvek >
Výstava jabĺk Teplička n.váhom, 10.11.2018 Obsahuje fotku
Práve som na facebooku pozeral fotky z výstavy jabĺk v Tepličke nad váhom, pár fotiek sem dam.
Red Modoc, 8.11.2018 Obsahuje fotku
Aj tieto hrušky sú nádherné. 
Red Modoc, 7.11.2018
Marek nieje vnútri červená o novinkách je niekedy problèm niečo zistiť, vždy nepíšu podrobnodsti, fotku som ledvaj nejakú našiel.
Red Modoc, 7.11.2018 Obsahuje fotku
Red Modoc dnes predctavená, doposial pestovaná na 12 ha na budúci rok sady rozširia na 100ha viac na fotkách.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika