Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

OTHELLO modré.Nevyžaduje postřik, je rezistentní vůči chorobám, nenáročné na půdu a vodu vynikající tolerantnost vůči mrazu.Původ z Ameriky samorodící odrůda.Má střední rychlost růstu a vysokou výtěžnost.Střapce středně velké, bobulky tmavomodré, dužnina tmavomodrá, štavnatá charakteristické chuti.Dozrávání koncem září, začátkem října je možné nechat střapce do začátku mrazíků.Podporuje čištění krve má dobrý účinek na trávící systém.Odrůda vhodná na výrobu výna.Víno je rubínovo červené barvy bohaté na třísloviny s výraznou charakteristickou vůní.Pro OTHELLO jsem se rozhodl z důvodu jeho nenáročnosti na půdu, klima a odolnosti proti chorobám.Vůbec ho nemostřikuji.A také pro velmi dobré chutové vlastnosti hrozna a vína.Pěstoval jsem ho v 112 nm a začal jsem ho pěstovat i v 301 nm bez problému jen dozrává o něco později.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika