Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zakaznik nie je obmedzeny kupovat len v zahradnictvach ako Slovplant. Slovplant predava kvalitne sadenice, ale vobec nejde o to ci su najlepsie alebo nie. Presne rovnaku kvalitu ma aj Teplan/Strelinger su na nerozoznanie od Slovplantu, ktovie ci nie su rovnakeho povodu.
Kupil som spolu okolo 100ks sadenic od
-Slovplant
- pana Kotrleho (na tomto fore bred_ik)
- pana Rumana zo Senkvic
- panov Strelinger/Teplan
- Vinarstva Kraus
plus este zopar z inych zdrojov.
V prvom roku sa ujali celkom vsetky. V druhom roku uhynuli 3ks, jedna aj zo Slovplantu, dovod nepoznam. To znaci ze umrtnost je bezvyznamna. Teda vsetci tito predajcovia maju sadenice dost dobre na to aby som kvalitu sadenic vobec nemusel riesit.
Rast sadenic po vysadbe zavisi omnoho viac od pody, polohy, zalievky pripadne hnojenia - teda faktorov ktore zabezpecuje uzivatel sadenice.
A jasne sa ukazuje, ze platit vyrazny priplatok za sadenice Slovplant sa NEVYPLATI. Ale je mi jasne, ze ludia co kupia len malo kusov cenu riesit nemusia.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika