Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Děkuji hostu xxx.xxx.210.11 ze reakci, je jen škoda, že neuvedl žádný argument ani vysvětlení na kamarádův text, pouze tvrzení, že se mýlí! Škoda, že to nerozebral podrobněji ke každé pochybnosti. Škoda, že nepřidal nějaké foto svého vertika vedeného několik let? Než jsem dal do diskuze dotaz, přečetl jsem si o vertiku a nejasností mám dost. Určitě najde uplatnění v prudkém svahu, jako např. vinice Grébovka - Praha, Vinohrady, ale že bych tam viděl to ortodoxní knižní vedení, to tvrdit nemohu. Jaké je to potom vedení na Grébovce, nebo co má George Black? Vertiko vypadá na první pohled velice jednoduše. Když se dá použít na většinu odrůd, pokud plodí na krátkém dřevě, proč nenáchází širší uplatnění na vinicích a budují se nákladné drátěnky? Předem děkuji všem za poučné odpovědi př. fotografie.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika