Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s plodností révy sultanina. V roce 2012 na jaře jsem zasadil za jednou zdí na jižní straně 5 následujících odrůd vína: Regent(modré), Attika(modré),Nero(modré),Solaris(bílé) a Tereza(bílé). Ve stejnou dobu jsem doma na chráněném dvorku zasadil odrůdu révy Sultanina(bílé). Jelikož za jižní zdí jsem pěstoval mezi vínem i divoká rajčata, rostliny vína nebyly zdaleka tak silné jako sultanina na dvorku. Za zdí jsou kmínky zatím slabé asi půl centimetru a vysoké max. 1,40. Sultanina doma má tlustý kmínek jak palec a dva tažně ve dvou úrovních silné jako prst a mohutný obrost listí a nových výhonů. Zajímavé, ale je, že na ní letos ještě není ani hrozen, zatímco za zdí ty menší sazenice attika, nero, Tereza a regent mají už nasazeno na hrozny i když se vzrůstem nedají se sultaninou srovnat. Zajímalo by mne, jestli je to odrůdou a nebo třeba něčím jiným.díky za postřehy

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika