Odstranění maliníku



host 
18.6.2001 10:33, zobrazeno: 10415x
Existuje něco na zrušení maliníku? Chtěl bych pěkný trávník a nevím, jak se malin zbavit. Díky za odpověď. Jindra jpr@seznam.cz
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
arandur - (39), 26.6.2001 8:37
Roundup, Roundup, Roundup! To (při správné koncentraci) zabírá spolehlivě, ale bere i trávu.

Jinak existují herbicidy na dvouděložné plevele v trávnících, ty zničí jen plevel a trávník roste dále. Z těchto herbicidů je nejlepší použít směsné herbicidy, které mají několik účinných látek, jako je například Bofix. Snad zabírají i na maliník.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Joe - (2), 8.8.2001 9:45
Měl jsem podobný problém s ostružiníkem. Použil jsem postřikový herbicidní přípravek GARLON 4 EC a super. Ostružiník odešel a trávu Garlon neničí ( na rozdíl od Roundupu, který je totálním herbicidem ).Garlon likviduje keře, buřiny a veškeré nežádoucí dřeviny, takže pozor na ulet postřiku na ostatní keře, které chceme pěstovat i nadále. S výsledkem jsem maximálně spokojen.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 252.25 (?), 25.9.2012 7:54

Mám dotaz ohledně použití GARLONU 4. Chtěli bychom zničit pouze nežádoucí keře. Zakoupily jsme si GARLON 4, ale nevíme v jakém poměru bychom máme tento postřik namíchat. Budeme používat přímo na list.

Děkuji. S pozdravem

Nováková

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika