Pes štěká



host - 120.31 (?)
26.10.2011 8:47

Jen taková poznámka, to že pes štěká je přece normální a komu to vadí tak by si měl pořídit kočku, a pokud není deně alespoň hodina času na to aby jste se psovy věnovali tak si ho raděj neberte. K tomu utikání zkuste třeba toto vemte si dlouhé vodítko (alespoň 10m),nechte psa odběhnout a potom přivolejte, když neposlechne tak ho přitáhněte a když bude u Vás tak ho pochvalte a odměňte ho nějakým pamlskem. Chce to trpělivost.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 73.236 (?), 2.4.2010 2:12

Velký pes si je vědom své síly.Malý tu sílu musí uštěkat.Máte pravdu, je to jako s lidmi.Jezevčík je uštěkaný pes, špic,knírač, teriér to jsou psi o kterých sousedé určitě vědí.Pokud nechcete mít uštěkaného psa, pořid´te si chrta.Tam by spíš dotaz směřoval k tomu, jak svého psa štěkat naučit.Ale i tam jsou vyjímky.Dalmatin je pes, který taky moc neštěká.Ale pokud má soused špice, který štěká vždy na všechno, malé štěně se to naučí.To je můj případ.První čubina nevydala bez důvodu ani hlásku.Ta druhá, pod vedením sousedovic špice, štěkala na všechno jako on.No, ale na rozdíl od něj, se to odnaučila.Někdy stačí, že pes jen reaguje na štěkot psa od sousedů a i ten, co by jinak zůstal v klidu se dáví štěkotem.Jediná cesta je, hned od malička v případě že pes štěká okřikovat, dávat najevo že se to páníčkovi nelíbí.Ale chce to opravdu už od štěňátka vždycky a nepolevit.Stačí běžné "fuj". A samozřejmě chválit v případě úspěchu.Ale štěkání na "zloděje" chválit.Např.zazvoní zvonek, někdo je za vrátkama a pes štěká.Jít se podívat, pochválit a psa ztišit.U nás se používalo slovo "stačí".Naučit ho rozlišovat.Na "zloděje" se štěká, na projíždějící auto se neštěká.Je to fuška, chce to čas ale vyplatí se to.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 179.90 (?), 14.4.2010 17:34

Ahoj všem, z vlastní zkušenosti mohu vřele doporučit ultrazvukový obojek proti štěkání

Pak se vyrábí jen atrapa obojku, tzn. že když je pes na zahradě ať si "zloděje" vyštěká, ale doma ať je klid :-) Jak se to naučí stačí aby chodil jen s atrapou :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 37.158 (?), 25.10.2011 20:05

Mám 8měsíční fenu malého kříženého špice je trochu podobná jack raslovi

neustále štělá i na věci co se nehýbou a nedělají žádný zvuk vyzkoušela jsem všechno kromě toho obojku a dále nevydrží ani minutu doma a hlavně když ja doma sama tak vyje a štěká v kuse klidně i šest hodin. A hlavní je to že mně neposlouchá a většinou utuče za psem a musím za ni jít protože je už někde kilometr daleko aten její pohyb když po ni třeba chcu at jde za mnou doma vše nám vše likviduje nekdy ožíra i nábytek a tedka znova začla kadit a čůrat doma ale nejhorší je to že nemám občanku a svůj vlastní život a nemůžu to změnit někdy když jsem sama tak odemně dostane já jsem z toho ůplně na nervy chtěla bych sem se ji zbavit ale oni si z jejího cováni dělají spíše srandu mohli byste mi nějak poradit

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 220.186 (?), 25.10.2011 22:04

A proč jste si ji pořizovala? Když ji neumíte vychovat a mlátíte ji? Jakl vás ten pes má mít rád a respektovat vás? Radši ji dejte někam do útulku, ať se jí ujme někdo, kdo ji bude mít rád a koho ona bude považovat za vůdce smečky. Takhle je chudák jak pes, tak vy.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 143.17 (?), 26.10.2011 8:39

Většinu už Vám napsala Lída... Předně: čí je to pes? Váš, rodičů? Kdo si ho pořídil?...ten je taky za něj a jeho výchovu zodpovědný. Pes není hračka a pokud jste si ho pořídila sama, měla by jste taky nést důsledky... Se psem začněte navštěvovat nějaký cičák (kynologický klub) v okolí - tam by Vám měli poradit jak na její chování. Je absolutně nevychovaná a vystreslá. Řešte to výcvikem, ne trestáním. Tím to ještě zhoršujete.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 19.196 (?), 9.11.2012 6:59

Souhlasím. Pejsek musí znát meze, které ale mu nestanovíte bitím. On vlastně absolutně nerozumí, proč ho bijete. Pokud udělá něco co nemá, musí bezprostředně po jeho činu následovat pokárání slovem, které používáte při jiném negativním chování.Kdo má pejska ví, že je to nejlepší kamarád, jakého můžete mít. Nikdy mne nikdo doma nevítal tak srdečně, jako moje malá jorkšírka. Jak každý teriér je trochu víc nervní, ale vše zvládáme.Na procházce štěkala na pejsky, auta, motorky i lidi, co se vyskytli v její bezprostřední blízkosti.Odnaučila jsem jí to přitáhnutím vodítka těsně k noze s povelem   "ticho "  a po dvou letech /!!/ se začíná docela dařit... Že ale vyštěkává doma každou návštěvu ? Za to je - jak jinak -pochválená. Dana   

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 120.31 (?), 26.10.2011 8:47

Jen taková poznámka, to že pes štěká je přece normální a komu to vadí tak by si měl pořídit kočku, a pokud není deně alespoň hodina času na to aby jste se psovy věnovali tak si ho raděj neberte. K tomu utikání zkuste třeba toto vemte si dlouhé vodítko (alespoň 10m),nechte psa odběhnout a potom přivolejte, když neposlechne tak ho přitáhněte a když bude u Vás tak ho pochvalte a odměňte ho nějakým pamlskem. Chce to trpělivost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika