Příspěvky uživatele - 92.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nářadí Fiskars, 2.4.2010
Provedl jsem dle vašich instrukcí, stačilo pootočit šroub o 15° a nůžky hned stříhaly jako nové. Kdybych je ještě více přitáhnul, tak by zůstaly viset a pružinka by neměla sílu je otevřít. Díky za tip, trochu mě mrzí, že mě to samotného... celý příspěvek >
Broskvoň Red Haven, 2.4.2010
Zvláštní, mě roste jak "vrba". Nepohráli si s kořeny hryzci? Zkuste opatrně stromek obrýt (jen do hloubky 10 cm rycíma vidlema a pomužte mu přidáním organického hnojiva. Martin
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 2.4.2010
Je to kažroroční boj nervů, jak to dopadne... Dneska u nás sněžilo (SM) a Darina vypadá, že to rozbalí v plné kráse každým dnem. Předpověď počasí taky nehýří optimismem... Martin
Nářadí Fiskars, 2.4.2010
Můžu potvrdit slova Milana, sekyry a zasouvací pilka super, nůžky si po jedné sezóně vytvořily vůli mezi noži a už to není ono. Přitom nemám pocit, že bych nůžky přetěžoval. Martin
Výsadba švestky, 1.4.2010
Pokud je to dvouletý roubovanec a máte kvalitní půdu, tak vykopejte díru 50x50x50, dolu kompost, poprášit ornicí položit stromek a pomalu obsypávat kvalitní zeminou. Když je díra ze dvou třetin zasypaná, tak pořádně prolít vodou kořenový bal. dosypat... celý příspěvek >
Kde sehnat pražce, 1.4.2010
Svah bych Vám doporučil zajistit pomocí gabionových matrací, vyplněnými drceným kamenivem. Vypadá to dobře a perfektně se v tom ujmou sukulenty a skalničky. Martin
Jak orezat nove zasazenou broskvon?, 1.4.2010
Udělal jste dobře, teď jen čekejte, jak se broskvoň rozjede. A jak radil pisatel nademnou, kupte knihu, nebo surfujte po internetu. I tady jsem na zahradě jsem viděl v nějakém vláknu video z you tube o střihu... Martin
Pěstování rajčat, 1.4.2010
Případně do skleníku, aby se tak nevytahovala. Chce to světlo, ale ne zas moc teplo (hlavně v noci). Martin
Vypěstování broskve z pecky, 1.4.2010
Mirku, vypadá to na broskvoň. Stříhat můžete v květu, nebo i po odkvětu. Já to nechávám, až vidím malé plůdky a podle množství plůdků přistupuji k mírnému, nebo razantnímu řezu. Zkušenosti s kontejnerovými stromky nemám, tak nemůžu sloužit...
Jak zničit mech na zahradě?, 1.4.2010
S mechem je to boj, sám mám problém hlavně ze severní strany zahrady, kde stíní domek. V mezích to držím za použití vertikutátoru, písku a doséváním trávy. Úspěšnost je slušná, nutno provádět minimálně jednou ročně. Martin
Jakou odrůdu bych si měla koupit?, 30.3.2010
Samosebou, že možností je bezpočet. Ale jak jste napsal i Vy, Redhaven je ktasika a určitě nezklame. Sám mám Favoritu, Redhaven a Cresthaven, ale osobně pouze jednoho vítěze. Redhaven má jedinou nevýhodu, že zraje všem v okolí stejně a nastává po... celý příspěvek >
Jakou dřevinu vysadit na kraj lesa?, 30.3.2010
Pokud z toho chcete mít i užitek, nasadil bych Rakytník řešetlakový (vitamínová bomba). Určitě se mu u lesa bude dařit, jen je nutné nasadit samčí i samičí rostlinu. Martin
Lze na jaře zasadit švestky?, 30.3.2010
Lepší je to na podzim, ale jaro je taky možné. Švestka je k tomu ještě nenáročný strom. Martin
Zhoustnutí habrů, 30.3.2010
Sám mám habrový plůtek 3 roky, stříhám nůžkama na živý plot (opravdu nezamazávám) a s terminálem se taky nepářu... Habr mi hezky houstne odspodu a každý rok ho na výšku popustím o dvacet centimetrů. A mám co dělat ho v této výšce udržet. Martin
Jakou odrůdu bych si měla koupit?, 30.3.2010
Pokuď broskvoň a pouze jeden stromek, tak jedině Redhaven. Martin
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika