Příspěvky uživatele - 146.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sklizeň rajčat 2013, 17.8.2013
Pollicino je u nás "držák", chutově je dobré a letos bylo první které jsem sklidila. S ním se počítá i na další sezonu, jediné co asi příští rok už nebudu pěstovat je Cherrola. Malých rajčátek ted máme hodně i chutově lepších a Cherrola dost... celý příspěvek >
Noční teploty pod 10°C - co rajčata?, 16.8.2013
Mirku, to na těch žlutých rajčatech se udělalo vlivem nízkých teplot ?
Živočich v jezírku, 15.8.2013
Já bych si tipla vážku, šídlo nebo něco podobného... mrkněte na tohle video
Prosím o identifikaci traviny - ostřice?, 15.8.2013
II. myslíte Ice Dance? To by mohlo být . Díky
Miscanthus (Sioux), 15.8.2013 Obsahuje fotku
Ceratostigma plumbaginoides - venkovní olověnec, koupila jsem ho loni na trhu, na jaře jsem myslela že to nedá ale krásně obrazil... začíná akorát kvést.
Prosím o identifikaci traviny - ostřice?, 15.8.2013 Obsahuje fotku
Tak já také přidám své dvě bezejmenné ostřice, určitě někdo pozná které to jsou...
Miscanthus (Sioux), 15.8.2013 Obsahuje fotku
Sioux zatím nekvete, čekám...  Třtinu i Sioux jsem kupovala loni na podzim v zahradnictví Flos poštou, psala jsem jim před 14dny a odpověd žádná. Další zahradnictví po LB a LG, kde už asi nic kupovat nebudu Eragrostis zatím taky nekvete... celý příspěvek >
Lilkoviště, 13.8.2013
Pokud jde o neznalost přípravy, hodím do placu náš nedělní oběd... fakt mňamka . Lilek a la parmigiana Lilek nakrájíme na kolečka, nasolíme a necháme půl hodiny vypotit. Na olivovém oleji osmažíme cibulku nakrájenou na jemno, přidáme... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 12.8.2013
Sůl do zálivky? Proč sůl?
Nemoc nebo škůdce maliníku, 12.8.2013 Obsahuje fotku
Ještě list. Díky za odpověd. Renata
Nemoc nebo škůdce maliníku, 12.8.2013 Obsahuje fotku
Odumírání maliníku? Co s tím ted na jednolet. maliníku který teprve bude plodit?
Nemoc nebo škůdce maliníku, 12.8.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, chci se zeptat jestli je toto bejlomorka...
Okurky a tykvovité 2013 - sklizeň, 10.8.2013
Děkuji moc, příští rok určitě zkusím
Lilkoviště, 8.8.2013
Díky, díky . Ale s tím Matrosikem jste mě nepotěšil, jak minule s Carlsonem... vyzkoušíme, uvidíme, když tak zrušíme. Zelený se mě nelíbil, z estetického hlediska, mému oku lahodil žíhaný Matrosik... holt ženská, no
Lilkoviště, 8.8.2013 Obsahuje fotku
Dnes sklizeny první lilky, nejni to sice supermarketová velikost ale dobrý . Našla jsem totiž svilušky, takže po cca 1,5měsíci jsem ted večer stříkala, asi mají raději lilky protože na okurkách skoro žádné nejsou (i tak jsem je stříkla preventivně...... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika