Příspěvky uživatele - 146.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lilkoviště, 26.8.2013 Obsahuje fotku
Já tedy lilky nevážila ale "třičtvrtěkiláka" jsem určo žádného neměla , jinak doufám že ještě nekončíme... čekám ještě na posledníčka Carlsona .  Mirku, co je to za lilek na vaší fotce? Vypadá moc pěkně...
Lilkoviště, 23.8.2013 Obsahuje fotku
Dnešní Anet... spokojenost, pěkně bohatě plodí
Bazalka pravá trpasličí, 23.8.2013 Obsahuje fotku
Tahle bazalka je jednoletka, mám podobnou (možná stejnou) odrůda Compakta vysoká cca 25cm ale moc nám nechutná, musela jsem koupit ještě klasickou bazalku.
San Marzano Gigante 3?, 23.8.2013
Ano, nedostatek vápníku. Taky se mi to letos projevilo na San Marzanu a jiných velkoplodých, ty "nahnilé" otrhejte a postříkejte Wuxalem Kalcium.
Jak sadit dýně, 23.8.2013
Mirku, vzala jsem si lupu (ačkoli nejsem stará babka a na blízko vidím dobře ). Mšice žádné, na starých listech možná sem tam nějaká sviluška ale nestojí to za postřik. Z herbicidů máme doma jen Roundap, tím dělám spáry kolem baráku a letos jsem ho... celý příspěvek >
Jak sadit dýně, 23.8.2013 Obsahuje fotku
Mšice žádné
Dýně - nemoc?, 22.8.2013
Mám je vzájemně prorostlé ale na této straně jsou Melonette, Sweet Dumpling, Ibiza, máslová a oranžová. Dnes jsem si všimla že je to i na mladých listech patizonu. Nemůže to být nedostatek železa?
Sklizeň rajčat 2013, 22.8.2013
Kosmonauta letos neochutnáme... všechno se po postřicích Wuxalem vylepšilo, jen tohle rajče ne. A když se k tomu přidá moje tříletý tornádo který během nestřežené minuty otrhá rajčata kam dosáhne (co bylo zakázáno včera, dnes je zapomenuto a... celý příspěvek >
Psidium quajava, 22.8.2013
To jsou molice, platí na mě Mospilan nebo Karate. Udělejte fotečku celé rostliny... dřív jsem taky pěstovala ale nikdy nezaplodilo . Jen cattleianum mělo plody ale neudrželo je.
Jak sadit dýně, 20.8.2013 Obsahuje fotku
Dobrý večer, nevíte někdo co se mi to udělalo na listech dýní? Je to na všech mladých listech, je to nějaká mozaika? Cukety a patizony to nemají, ani dvě dýně které jsou asi 10metrů vzdálené. Ničím jsem je nestříkala. Díky R
Rajče "Skvrnitý říman"?, 20.8.2013 Obsahuje fotku
Sklizen první Slivovy polosaty. Chutově lepší jak Šejk... mohlo by být dobré na sušení, nemá žádnou štávu.
Sklizeň rajčat 2013, 20.8.2013 Obsahuje fotku
Tak jsem si dnes udělala "výstavku malých rajčat" ...z leva: Pollicino, Tomatoberry garden, Finik Oranzhevy, San Marzano 3 (docela malé letos). Goldkrone, Sladkaja Devochka, Cherrola, Bejbino. Slivovy polosaty a Šejk.
Sklizeň rajčat 2013, 17.8.2013
My máme malé: Cherrola - asi naposledy, Bejbino - venku má menší plody než loni ve skleníku, Pollicino, Finik Oranzhevy, Sladkaja Devochka - opravdu sladoučká, Tomatoberry garden, Goldkrone - nebo co je ze sáčku Ildi. Ještě bych ráda zkusila Nastja... celý příspěvek >
Lilkoviště, 17.8.2013
Pěkný sběr ...co je to za odrůdy?
Z nebe na zahradě padají hliněné kuličky, 17.8.2013
To je tedy ZÁHADA. A děje se to opravdu jen v noci? To by vosy vylučovalo, přece nelítají v noci. Včely samotářky máme ve zděném plotě ale nikdy jsem si nevšimla žádného bordelu po nich . A ty kuličky, smrdí nebo nějak voní? Jsem zvědavá kdo... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika