Příspěvky uživatele - kastef

Zaštipovat cherry rajčata?, 22.6.2013
díky, tak to nechám, ono připadá mi, že čím víc vylomím, tak hned roste druhé.Ten Perun je taky masakr.
Zaštipovat cherry rajčata?, 21.6.2013
pěstujete někdo odrůdu Golden Curant? Ptám se ohledně vyštipování.Je to sice tyčkovka, ale vzhledem k tomu že rostlina má neskutečně bujný vzrůst, a musela bych u ní stát denně, vzdala sem to.V kýblech je ještě bujnější než ve volné půdě./kýble jsou... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 17.6.2013
ach jo... vy se všichni máte, mě to zatím jen kvete/ rajské/ ,a něco ještě ani ne.Akorát snad venku mám pár kozích rohů, a ve foliáku jednu papričku.Rajčata sou na tom zpoždění hůř než papriky, ale aspoń sou pěkné, papriky sou jinak ubohé... celý příspěvek >
Sladký angrešt odolný proti padlí - co mi můžete doporučit?, 14.6.2013
no, kdo ví co s tím šlechtitelé dělají.Měla sem tuto odrůdu od roku 2OO3-do 2OO7,kdy stromky museli uhnout přestavbě dvora.Po novu sem ji koupila před 2 roky jen jeden stromeček, a bohužel, hned na rok jej ožrala nějaká potvora a uschl.Tak aspoń vím,... celý příspěvek >
Odrůda rajčete, 13.6.2013
a která se u vás osvědčila jako odolná proti plísni?Mě třebas rajčata typu SM, Cherolla F1,Taiko.
Odrůda rajčete, 12.6.2013
taky sem v zimě koupila pohárek s datlovými rajčátky, semínka sem si nechala 7O ks, a pár vysela.Nechala sem si 2 sazeničky, sou keříkové, rostou dobře.Uvidíme jak budou chutnat u mne, jistě ještě líp jak z obchodu.
Odrůda rajčete, 12.6.2013
Tornado vyžaduje vyrovnaný závlahový režim, pak je to nepřekonatelná odrůda.Pokud tyto podmínky nemá, plody sou náchylné k praskání, bývá to často uvedeno i v popisu odrůdy.
Vydrzi ted rostlinka pod sklenici za jasneho dne?, 11.6.2013
kolem rostlin nasypte granule na slimáky
Plody na chilli papričce opadávají, 10.6.2013
Mám 2 rostliny pálivých papriček, neznám odrůdy, jedna je vysoká, s dlouhými špičatými plody, ta je venku v kýblu a je v pořádku.Druhá je okrasná nízká, taková jako se prodává v květnících, s malými trojuhelníkovými plody.Mám ji doma ve větším... celý příspěvek >
Paprika škodca?, 9.6.2013
fakt je to od slimáků, kupte granule třebas Vanisch cca 9O kč, je to účinné.Mě užrali celý záhon okurek a taky sem žádné neviděla a přesto tam byli.Až použijete ty granule, tak je pak i uvidíte.
Rajčata - černé listy, 7.6.2013
není to nemoc, dělá se to v chladném počasí.
Vadnutí listů u papriky, 6.6.2013
tak já dnes koupila v zahradnictví náhradní sazenice paprik, za 5O kč mi toho navalili 2 tašky, protože už se blíží doba, kdy musejí vyprázdnit zásoby.Tak nahradím pár těch mých opelichaných neš´tastnic, je mi jich líto, ale některé jsou fakt děsné.A... celý příspěvek >
Vadnutí listů u papriky, 5.6.2013
rajčata, okurky i cukety mám pěkné.Zato papriky, jedna báseň...opelichané, ožrané,žluté.V malém foliáku, sem míň větrala, tak dvě sou na odpis, a to už pěkně obrůstaly.Jednu cosi ožralo odspodu a druhé zahnívá stonek, a to už byla plná květů.Uplně... celý příspěvek >
Pěstování rajčat 2013, 5.6.2013
celkem to roste, hlavně v barelech, tam sem už přidala špagáty, i ty venku celkem dobré, trochu se to potáhlo, vše v rámci možností v tomto počasí.
Pěstování rajčat 2013, 3.6.2013
tak bohužel sem je nezahlídla, zkusím se na to zaměřit, jestli na ně někde nenarazím.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika