Příspěvky uživatele - kastef

Pěstování rajčat 2013, 12.5.2013
ono je dobré si ty odrůdy trochu rozdělit, dát si třebas půlku sazenic směs Startů, či Tornád, apod,plus nějaké osvědčené, v našich podmínkách často pěstované cherry, či koktejlové odrůdy.Třebas to Bejbino, Cherolla,jak tu bylo doporučeno.Toto sou... celý příspěvek >
Odrůda rajčete, 12.5.2013
letos mám pouze jednu rostlinku, ještě pozdě nasetou, v půli dubna, ale doufám že zaplodí.Jistě mi budou chutnat, mám keříkové rajčata ráda.Jak je keřík rozložitý?
Rajčata ven?, 9.5.2013
no já o tom pondělním mrazíku slyšela také-prý se má ochladit-ale jinak venku mám rajčata i okurky
Rajčata do skleníku, 7.5.2013
já mám teď plný foliák malinkých rajčátek.Na místě foliáku stála chvíli na podzim hromada vytržených rostlin rajčat, než se vyvezly, něco ještě došlo, uzrálo,upadlo, a je to. Je mi prťat líto, tak je zatím nechám, nevytrhnu je, rostou jako z vody.Jen... celý příspěvek >
Sadenie papriky a rajcat, 7.5.2013
dávám 4O-5O kvůli místu, samozřejmě určitě je lepší dál od sebe
Pěstování rajčat 2013, 7.5.2013
ano v podstatě je to tak, jedna rostlina dá méně, ale dvě víc jak jedna.Dobře je ale hnojte.
Pěstování rajčat 2013, 6.5.2013
nic zvláštního se nestane, kdysi sem to tak dělávala také, když sem měla nadbytek, jen vybírejte přibližně stejně velké rostlinky, pokud už to tak chcete udělat, samozřejmě výnos bude trošku slabší, ale jde to.Bylo mi líto rostliny vyhodit a nikdo už... celý příspěvek >
Rajčata do skleníku, 5.5.2013
můj chlap koukal na jakousi super předpově´,navíc hlásí ochlazení až koncem května, no a to už určitě čekat nebudu.Za 15 let mi ještě nikdy nic nezmrzlo, když hlásí zimu, hodím plachty, v nejhorším a je to.
Rajčata do skleníku, 5.5.2013
taky už to mám ve foliácích, jsme ale 27Om.n.m-ovšem v údolí.kde bývá o něco chladněji, než v 1O km vzdáleném městě, vše je u nás o týden opožděné, když je u nás 3O cm sněhu, tak tam 5 cm, ale s deštěm je to opačně, ve městě a okolo ve vesnicích když... celý příspěvek >
Pěstujete rajčata, případně okurky, ve skleníku?, 3.5.2013
Když sme u těch skleníků/ či foliáků/-jak mi naroste vysoká bazalka, když ji umístím někde do kouta, už sem ji kdysi před 1O lety pěstovala, ale rostlinkyvypadaly trošku jinak jak tato co mám teď v květináči.Byly na vysokých stoncích s drobnými... celý příspěvek >
Pěstujete rajčata, případně okurky, ve skleníku?, 2.5.2013
no já mám tady taky pár sazenic, únorových,co už mají 7O -1OO cm, ty dám co nejdřív ven, vykopu pořádné jámy, stočím stonky co to půjde a je to.Určitě ty nešťastníky neostříhám, mají už květy, to budou brzy rajčátka.Už aby to bylo venku a rostlo.Jen... celý příspěvek >
Vyštipování poupat u paprik, 30.4.2013
ano, prý se to má dělat ale bylo mi vždy těch květů líto...
Rajčata ven?, 29.4.2013
dnes mi chlap hlásil, že snad mají být přívalové deště-o víkendu
Rajčata ven?, 28.4.2013
no loni to byl extrem, u nás bylo ten nejmrazivější den -4,ale loni sem čekala, měla sem přísady málo, a navíc to tak jaksi bylo trochu dopředu známo, že ta teplota nebude nic moc.Jinak u nás zmrzlíci za posledních 11 let asi 3x, z toho loni opravdu... celý příspěvek >
Rajčata ven?, 28.4.2013
a odkud jste?je jasný že zmrzlí se můžou i opozdit, no ale to by člověk nemohl dát ven nic, nebo až kdo ví kdy.Mám letos 7O sazenic, tak můžu zariskovat.To nejcennější mám ve foliácích, a zbytek bude venku, a kdyby něco, doplním.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika