Příspěvky uživatele - Reniii

Neznám jméno -?, 26.4.2014
Saxifraga cymbalaria - lomikámen východní 
Plzáci, 22.4.2014
Už jsou a kdo si myslí že nejsou, at se jde podívat v noci nebo po dešti... a jak píše paní Lída polštářové trvalky, to je oblíbený úkryt... stačí nadzvednout a jsou tam parch*nti .
Tulipány z Holandska, 21.4.2014
Nová cibule se samozřejmně kvetením neztratí ale (opravte mě někdo zkušenější) vysiluje rostlinu, začíná se tvořit už s listy. Jeden květ bych nechala jako "signální" a 6-8 týdnů po odkvětu vytahat, nechat dosušit a na podzim hurá sázet. Byla... celý příspěvek >
Tulipány z Holandska, 21.4.2014
Za sebe... já bych je vysadila a pokud některé začínají plenivět, tak vykoupat v Merpanu. A asi bych je ani kvést letos nenechávala...
Názvy rostlin a keřů, 20.4.2014
Číslo 10 by mohl být ovsíř - Helictotrichon sempervirens pokud je cca 1m vysoký.
Jaro 2014, 19.4.2014 Obsahuje fotku
Pár dnešních tulipánů...
Poznáte rostlinku?, 18.4.2014
Já bych to reklamovala. Majoránka která nevoní, vypadá jako plevel a stojí 45,-Kč je k ničemu. Celkově se mě tohle zahradnictví moc nelíbí, maliník odrůda - žádná, fíkovník odrůda - žádná. U té vaší majoránky taky žádná latina nebo odrůda To... celý příspěvek >
Poznáte rostlinku?, 15.4.2014
A nejni to plevel? Listy nejsou vůbec podobné do majoránky nebo oregana
Jaro 2014, 14.4.2014 Obsahuje fotku
Já nechávám po odkvětu 6-8týdnů aby se stihla vytvořit květuschopná cibule.  I se stonky a listy nechám doschnou, pak očistím cibule a uložím v novinách a v přepravce do přístřešku ve stínu. Zatím super, nestěžuju si. Třeba Heart's Delight... celý příspěvek >
Pěstujete někdo dřín urbiniana, leycesterii nebo sazaník?, 13.4.2014
Děkuji, potřebovala jsem vědět kam jí dát aby nic nestínila a zase naopak nebyla sama zastíněná. Udaje o výšce se různí, tak je nejlepší údaj od někoho kdo jí pěstuje
Jaro 2014, 12.4.2014 Obsahuje fotku
Pár dnešních fotek, hlavně tulipánů
Pěstujete někdo dřín urbiniana, leycesterii nebo sazaník?, 12.4.2014 Obsahuje fotku
Takto vypadá květ dnes, už je bílý...
Lesknice rákosovitá, 10.4.2014
Taky bych si tipla že netkanou se jí časem podaří někde prorazit . Já jí mám volně a na jaře jí rýčem trochu usměrnuji...
Založení záhonu, 8.4.2014
Já tedy rozšiřuji postupně rýčem (moje heslo - hlavně nenápadně). Drny na kompost a pod nově vysazené rostlinky kompost a případně hnůj nebo rašelinu - podle toho co je to.
Pozná někdo rostlinku?, 8.4.2014
Díky, tak to je zrada protože jsem chtěla tu klasickou jarní aby byla se sněženkami , ještě se jí u mě ani moc nelíbí když nekvete. Mám jí u sněženek - stín/polostín.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika