Příspěvky uživatele - Reniii

Co zapravit na jaře do zeminy ve skleníku, 9.1.2014
Otázka k použití dusíkatého vápna... zaryla jsem ho, zalila jsem a položila igelit. Jak dlouho by měl ten igelit zůstat?
Aprílová zima, 6.1.2014 Obsahuje fotku
Moje první letošní sněženka, loni to samé... opět takhle blbnou, slunce na ně nesvítí a přesto kvetou už v lednu
Prodat či neprodat, 30.12.2013
Já bych neprodala. Pokud se na to ted necítíte, zkusila bych jak tady někdo psal, na čas pronajmout. Uvidíte že se vám bude stýskat po "rýpání v zemi" "Jediné co má na tomto světe cenu je půda a to co na ní vyroste"...to mi kdysi někdo řekl a... celý příspěvek >
Hosta odolná slimákům?, 30.12.2013
Lída má pravdu... píší že, hosty s krabatými listy, s modrými listy a s listy vysoko (Krossa regal) jsou odolnější. Já tedy žádnou velkou invazi slimáků nemám, když vidím něco nakousnutého tak sypu Ferramol a je klid. Mrkněte sem. je tam... celý příspěvek >
Slunéčka - co to dělají?, 28.12.2013 Obsahuje fotku
Nedávno jsem o tom někde četla, proč asijské berušky rády lezou do bytů. V domovině přezimují ve skalních šterbinách, tady jim to připomínají vyšší domy a paneláky.  Naše slunéčka přezimují spíše v listí, v kůře stromů, pod větvemi apod.... celý příspěvek >
Kopřivová jícha, 26.12.2013
Já letos dvakrát zalila kopřivovou jíchou vše ve skleníku a letos jsem poprvé neměla mšice na paprikách . Ale smrad ve skleníku hroznej asi dva dny
Lilkoviště 2014, 22.12.2013
Tady je o sušení lilku. Na pravé straně jsou zajímavá videa o přípravě...
Rajčata pro sezónu 2014, 16.12.2013
Estonci o tom píší... že je měl na ISS ruský kosmonaut Alexander Volkov. Kdo to umí přeložit líp než online překladač ? Certainly not a G.M. plant but seeds originally carried to the International Space Station by Russian Cosmonaut Alexander... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 8.12.2013
Taky musím pochválit Děvočku ale zase z jiného důvodu. Otrhala jsem před mrazem všechno nedozralé ve skleníku a jedině Sl. Děvočka a Japonsky Trjufel krásně dozrávají .  Měla jsem tam i Tomatoberry, Pedro a San Marzano ale bud chytla barvu a... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 25.11.2013 Obsahuje fotku
U nás to máme podobné, samotná račata už také nějakou dobu nikdo nechce... jen do salátu je můžu dávat. Já sama rajčata nejím ale přece nemůžou chutnat hůř než supermarketová, ne? A jsou bez chemie a zadarmo . Včera jsem otrhala vše ve... celý příspěvek >
Mě to připadá jako zázrak, 19.11.2013
Marie, bohužel vás musím zklamat... není to zázrak. Tuhle rostlinku znám pod názvem ruscus, používá se k aranžování kytic. Co si tak matně pamatuji, tak listy vlastně nejsou listy a z květů se vytvoří pěkné červené bobulky.
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 16.11.2013
Já se tedy dneska nepřetrhla...... pootevřela jsem skleník aby se mě "neupekla" rajčata a papriky, no a když na něj přestalo svítit, tak jsem ho zase zavřela a sedla si s čokoládou k tenisu....
Pokojova rajcatka, 13.11.2013
Mirku, děkuji že jste mi umožnil abych se po dlouhé době od srdce zasmála ...ta vaše červeně nasvícená veranda musí být super... nemáte fotku?
Rajčata pro sezónu 2014, 12.11.2013
Já už jsem zasadila... Děvočku a Tomatoberry
Rajčata pro sezónu 2014, 1.11.2013 Obsahuje fotku
Šejci mě také venku chytli plísen ale úroda byla skvělá, stihla jsem vše otrhat a rostliny zlikvidovat, na nic jiného se plísen nedostala.  Rajčata v kbelících jsem před měsícem co šlo nacpala do skleníku (poloprázdného, lilky i okurky jsou... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika