Příspěvky uživatele - Reniii

Jaro 2014, 27.3.2014
Zuzko, to bude asi hraboš , já s ním problém nemám ale mamina musí sázet do drátěných košů, jinak by měla vše sežrané...
Jaro 2014, 27.3.2014 Obsahuje fotku
Více druhů tulipánů... Červený je jeden z mých neoblíbenějších
Založení zahrady, 26.3.2014
Nádherný javor vlastně i celá vaše zahrada.
Červená spála na Zephyranthu?, 24.3.2014 Obsahuje fotku
Co myslíte, je to červená spála nebo ne? Listy loni bez příznaků.
Jaro 2014, 24.3.2014 Obsahuje fotku
Krásnej sněhulák ...dcera :"Já chci taky!!!" Ale z čeho já mám toho sněhuláka postavit, když tady nic nepadalo... to netuším Před půl hodinou:
Jaro 2014, 19.3.2014
Kdepak narcisky... nová odrůda bledulí je to 
Pěstujete někdo dřín urbiniana, leycesterii nebo sazaník?, 17.3.2014
Děkuji Lído, do toho sazaníku pujdu mají ho v zahradnictví Žižka s výškou až 60cm (nechám si ho přivézt). Tvarujete nebo ho necháváte "na volno"? Dřín je nádherný ale nemohu nikde najít info o výšce, třeba 5 a víc metrový keř tady být nemůže,... celý příspěvek >
Pěstujete někdo dřín urbiniana, leycesterii nebo sazaník?, 17.3.2014 Obsahuje fotku
Cornus florida urbiniana, Calycanthus floridus a Leycesteria "golden lanterns". Zkušenosti s pěstováním má někdo? Děkuji
Sophora prostrata Little Baby, 16.3.2014
Pěstujete někdo delší dobu Little baby? Přezimovala jsem při cca 5C, část listů opadala a potřebovala bych vědět jestli se dělá nějaký řez nebo se nechává "at si žije svým životem"... informací je zoufale málo
Jaro 2014, 14.3.2014 Obsahuje fotku
Jarko, ty kosatečky jsou moc pěkné... vypadají jako by jste je tam zabodla
Primule - jak udržet barvu, 14.3.2014 Obsahuje fotku
Taky se přidávám se stejnou otázkou... koupím nádherně červený petrklíč (červený jak ubrus na fotce), první květy odkvetou, další už jsou jen oranžovožluté. Čím to? Něčím to zalévají? Nebo to může být tím, že ho mám doma a nesvítí na něj slunce?
Kostřava stříbrná, 13.3.2014 Obsahuje fotku
Nechtěla jsem vás vyděsit, asi jsem to špatně napsala... nevytrhává se po jednom lístečku. A nebojte se jí vzít i víc, ona alespon pěkně obroste Na fotce je už po zásahu.
Kostřava stříbrná, 12.3.2014
Kostřava se nestříhá, jen se na jaře vytrhají suché listy
Jaro 2014, 10.3.2014 Obsahuje fotku
První letošní tulipán... dala jsem si práci a našla fotky z lonského roku, tenhle tulipán byl první i loni ale až 9. dubna
Virová pestrokvětost krokusů, 7.3.2014 Obsahuje fotku
Letos se mi ve skupince krokusů objevilo pár které tam loni určitě nebyli, po lonské zkušenosti s pestrokvětostí tulipánu jsem šla na netu celkem na jistotu... a ano je to i nemoc krokusů . Nemocné vyhodím a co nějaký postřik na mšice? Něco co by... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika