Příspěvky uživatele - 10.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poradíte ce je to za keř? foto, 27.4.2006
No přece Bouganvillea glabra:-) Pěkný den! Stanislaw:-)
neznámý květ?, 26.4.2006
Dobrý den. Jsem docela překvapený, protože to poznání jsem dělal někdy v minulém roce! Ale je pravda, že cibuloviny všeobecně jsou nádherné rostliny. Měl jsem třeba krásnou sbírku narcisů, ale to víte, jsem z Litovle a voda si tam u nás nedá... celý příspěvek >
Švestka - jak a kdy (zda vůbec) ořezat, 26.4.2006
Dobrý den. Myslím, že se mohu k Vašemu dotazu vyjádřit. Jednak mám sad švestek a taky jsem na toto téma psal nějakou práci. Ale i tak si nedělám patent na rozum! Používám tento čas řezu. Všechny druhy řezu, kterých je několik, provádím v době těsně... celý příspěvek >
svinstvo, 25.4.2006 Obsahuje fotku
Je to skutečně tak. Tuto metodu používají zahradníci snad od té doby, co poznali čilský ledek. Pařez se navrtá vrtákem o průměru třeba 15 mm a do otvoru se nasype ledek. Je třeba stále dosypávat, protože se ledek rozpouští. Zhruba za rok nebo dva je... celý příspěvek >
kvetení broskvoní, 25.4.2006
Dobrý den. Květy nemusíte odstraňovat, protože okvětní plátky Vám po opylení opadnou tak jako tak. Protrhejte plody až se utvoří, protože uvádíte, že je to mladý stromek. Prvním rokem nechejte jen pár plodů pro zajímavost a věnujte se zapěstování... celý příspěvek >
Vysokokmen, 20.4.2006
Dobrý den. Nevím přesně, co ve Vašem mailu znamaná výraz jadrnička, ale dál. A2 je bujně roztoucí podnož a nemá nic společného s tím, jak vysoko je založená korunka vaší jabloně. Na bujně roztoucí podnoži můžete mít totiž jak zákrsek, tak třeba i... celý příspěvek >
nízký plot z buxusu, 14.4.2006
Dobrý den. Nízký živý plot z buxusu se zakládá z kultivaru "Suffruticosa", který je patrně nejlepší. Bývá dostupný v okrasných školkách. Pravděpodobně se dostanou koupit malé rostliny, takže vzdálenost v řadě 25cm,a ale sázel bych do... celý příspěvek >
Mam triletou merunku, 14.4.2006
Vážená. Meruňka je dřevina, která pochází z oblasti, kde zimní teploty dosahují těžkých mrazů. Na to je zvyklá. Na co není zvyklá, to je střídání předjarních teplot, jak je tomu u nás. Mírné klimatické zóny, o kterých píšete, tak na území Čech,... celý příspěvek >
Mam triletou merunku, 14.4.2006
Zkuste třeba bezvadnou knihu doc. Kršky ze Zahradnické fakulty  v Lednici. Sám jsem jeho žákem. Vůbec si neumím představit, že bych řezné rány peckovin vystavil těžkým mrazům které jsou v zimních měsících. Ostatně, to nedělám ani u jádrovin.... celý příspěvek >
Mam triletou merunku, 14.4.2006
Dobrý den Tak za tuto odpověď byste pochvalu na zahradnické škole rozhodně nedostala! Peckoviny všeobecně řezat hodně pozdě! Mám 50 meruněk a řežu je v době květu! V lednu a v únoru se na ně tak maximálně chodit dívat a kochat se blížícím se... celý příspěvek >
čarověníky, 12.4.2006
Dobrý den. Váš dotaz vyžaduje velmi dlouhou odpověď. A navíc je z oblasti skutečně odborné. Ale nedávno vyšla krásná kniha o čarověnících, takže tam se dozvíte vše. Nicméně je třeba mít i další zázemí, jako je skleník, perfektně zvládat roubování a... celý příspěvek >
destilační přístroj, 12.4.2006
Dobrý den. Pokud máte na mysli destilační přístroj na výrobu alkoholu, tak to stále platí, že to nesmíte vlastnit. Pokud ale máte na mysli skleněný destilační přístroj na výrobu destilované vody, tak je to v pohodě! Zdraví Stanislaw
Lípa - ořez, 12.4.2006
Dobrý den. Tak to není tak zcela pravda. Lípa je strom, který naprosto v pohodě snáší řez. Dává to najevo právě tím co popisujete, a to prorůstáním nových výhonů. Tohoto jevu arboristé využívají pro založení nových větví. Lípa rovněž pohodově obráží... celý příspěvek >
tis nebo zimostráz?, 7.4.2006
Vážený pane. Zajímavým způsobem jste došel k závěru, ale přeci jen jste něco vynechal. A to je rychlost růstu zmíněných dřevin. Na to, aby vám běžná rostlina Buxusu vyrostla do Vámi požadované výšky, budete potřebovat skutečně hodně času.  Možná... celý příspěvek >
vrtule třešńová, 7.4.2006
Přiznám se, že by mě zajímalo, proč to bylo třeba vědět. Stanislaw
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika