Příspěvky uživatele - 213.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Technika orby, 19.9.2009
Nejlépe je pluh seřídit na rovině. Musíte počítat s vůlemi, které jsou v závěsu a nastavitelném tělesu. Potom se to mírně seřídí v brázdě. Když máte pluh seřízen na špici, tak má tendenci se zahlubovat a odpor se zvýší tak, že to malotraktor... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac 947, 19.9.2009
Pokud se piliny dostanou mezi řetěz a lištu, tak dokážou zablokovat řetěz. Právě mazání a napnutí řetězu je velmi důležité, aby k tomu nedošlo.  Při nedostatečném mazání se blokuje řetěz velkým třením, při volném řetězu se více piliny dostávají... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac 947, 19.9.2009
Tady je třeba to upřesnit. Uložení klikovky u MS 390 a celé této řady je v tzv. malých karterech - kovových.  Jsou tvořeny spodní částí válce a kovovým víčkem, skelet je plastový. Toto uložení je kvalitnější než kombinace válec a plast, protože... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac 947, 19.9.2009
Jestli se lišta zadřela na Roltopu, tak to je problém to jednoznačně určit. Např. nyní jsou lišty, které nemají spec. otvor na mazání ložiska na hrotu lišty a to se maže od řetězu. Další vliv mohl být olej, kolik jej bylo - nastavení mazání a další... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac 947, 19.9.2009
P. Béďo, jak správně uvádí p. 120.31, o Dolmaru jste začal Vy. To ale není nic špatného, že jste do tohoto vlákna uvedl jinou značku. Více k zamyšlení je Vaše napadání, což jaksi dříve několikrát ukázalo, že když dojdou technické argumenty, tak se to... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac 947, 18.9.2009
Mě jste ani tak nepobavil, jako zklamal p. Béďo. Totiž Vaší neznalostí toho, že Dolmar už mnohokrát dokázal a stále dokazuje, že jeho výrobky vydrží mnohdy přetěžované a s minimální údržbou víc než 15 let. Ale narazit za takových provozních podmínek... celý příspěvek >
Dolmar-Sachs 100 - volnoběh, 18.9.2009
Jaký máte typ, se 2 šrouby na vzduchovém filtru, nebo s jedním. Ten se 2 šrouby je vylepšený o duplex systém a nemělo by to dělat problémy s volnoběhem. Pokud to dělá, tak není vše v pořádku a chce to odstranit závadu.
Motorové kosy, křoviňáky za pár šupů, 17.9.2009
Já používám klasickou plastovou odměrku, kde je vyznačeno od 1 ltr výše, kolik se má dávkovat oleje a po nalití oleje do benzínu odměrku vypláchnu směsí. Stříkačka má výhodu v tom, že je, jak bylo uvedeno dokonale prázdná a nemusí se vyplachovat. To... celý příspěvek >
Pila Castor CP 420, 16.9.2009
Je tam opačný závit. Ten ale povolíte jen tak, že zablokujete píst proti pohybu. Jsou na to přípravky, nebo se dá koupit základní pomůcka místo svíčky aretovací čep. Lze jej vyrobit ze staré svíčky, to zde už bylo i s fotkou, myslím u Homelite,... celý příspěvek >
Motorové kosy, křoviňáky za pár šupů, 15.9.2009
P. 3.83 díky, že jste to uvedl, měl jsem dojem, že jsem to špatně vysvětlil. P. 45244, mohl byste vysvětlit poslední větu Vašeho příspěvku, nějak mi to nezapadá do toho, co jste uváděl dříve. 
Motorové kosy, křoviňáky za pár šupů, 14.9.2009
Tady je to o znalostech obsluhy. Současné špičkové motory potřebují, aby obsluha nešpekulovala nad nějakým olejem, aby přístup obsluhy byl na odbornější úrovni. Je to od dodržování návodů, kde jsou zdůrazněny možné problémy až po praktickou znalost... celý příspěvek >
Stihl ms 310, 361 nebo HQ 359, 365, 14.9.2009
Já bych to viděl na toto pořadí MS 361(nejmodernější, nejvýkonnější objem/výkon/hmotnost), H365(osvědčený model, který je odolný a spolehlivý, díky dlouhé době výroby lze vysledovat různé závady, které jsou u novějších pil zjistitelné obtížně - počet... celý příspěvek >
Kolik oleje spotřebuje el. řetězová pila, 13.9.2009
Pánové, dotaz je na el. pilu, benzínovou jsem uvedl, jako příklad a porovnání..
Upozornění všem majitelům sekaček pil a dalších přístrojů, 13.9.2009
Nejhorší je stereotypní práce, proto jsem řezání na cirkule vyměnil za el. řetězovou pilu. Občas použiji i cirkulárku, ale ne na celodenní řezání na krátko. Potom se už člověku v hlavě honí myšlenky na kdoví co a pozornost se snižuje... 
Motorové kosy, křoviňáky za pár šupů, 13.9.2009
Tady přemýšlím, co vlastně chcete slyšet. Když Vám někdo, kdo měl štěstí na kus pochválí přístroj za pár šupů, tak jej koupíte? Nebo když Vám většina odpoví, že laciné 2 x placené, tak jej nekoupíte? Váš dotaz by měl obsahovat, kolik toho chcete... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika