Příspěvky uživatele - 67.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
dotaz, 14.3.2009
Váš problém mi velmi připomíná korkovitost listů, která se vyskytuje u některých květin, já ji znám především u převislých pelargonií. Je to fyziologická porucha způsobena především zvýšenou vlhkostí, ať již půdní nebo vzdušnou.
co je to za květinu?, 8.1.2009
….tak zase po delší době koukám na stránku oné „no name“ květiny, zda už jí konečně někdo přišel na jméno, a ono nic. Paní Věra sice na záhady nevěří, ale zcela záhadně ještě k rostlině přidala hlízu a ve výsledku trefila Maryčku.... celý příspěvek >
škůdci na kaktusu, 3.12.2008
V zásadě si myslím totéž co Josef. Takže prvně se podívejte za jde skutečně o jmenovanou rostlinu. S čím bych bez vlastní zkušenosti polemizoval je, zda se pryšec skutečně uvedeným způsobem zakoření. Já jej rozmnožuji tak, že odlomím výrůstek a ten... celý příspěvek >
zahraniční zásilkové služby, 29.11.2008
...toto téma mě rovněž velmi zajímá a jsem v něm čistý jak lilie. Když už bych si zařídil onu "virtuální" platební kartu, rád bych takovou, kterou bude akceptovat co nejvíce obchodníků. Možná je to můj pocit, ale při pročítání této tématiky mám... celý příspěvek >
Co s pyramidálními topoly - kácet, ořezat nebo nechat? , 27.11.2008
Moje obec nechala podobné topoly vykácet. Právě z důvodů bezpečnosti. A když jsem teď juknul na internet, je topolové dřevo nejměkčí a nejřidší. Souhlasím s panem Stanislawem.
co je to za květinu? Přísavnice záhadná, 26.11.2008
...jak vidím, podobných "bláznů" jako jsem já je víc, což člověka potěší a uklidní. Ač špatně zvládám pouze jeden cizí jazyk, jak se píše "úponek" už vím v několika jazycích. Ani to mi však v pátrání nepomohlo. Teprve včera jsem... celý příspěvek >
co je to za květinu?, 25.11.2008
Již v době uveřejnění tohoto dotazu, mne tato rostlina velmi zaujala. Lákala mne představa, že by se i u mě v bytě, jen tak sama od sebe, šplhala svým osobitým a zajímavým způsobem po zdi. Myslel jsem si, že najít tak zvláštní rostlinu na webu,... celý příspěvek >
Prosím o název této rostliny, 25.11.2008
...tak jo, připouštím. Ale rozdíl mezi Yuccou a tomu čemu se ve flóře říká sloní noha si ještě ponechám, i když je to elephantipes.
Prosím o název této rostliny, 25.11.2008
...Doušo, Doušo, já mám pocit, že jste se na dnešní den vůbec nepřipravoval. Yucca je jednak jedna rostlina, sloní noha zase jiná. Tohle by podle vás mohla být spíš sloní nožka, ale zřejmě nebude. Já bych spíš souhlasil s Dracaena marginata.
Je to pepřovník?, 25.11.2008
...no jo, ale Pepřovník (Piper nigrum), není totéž co Pepřinec (Pilea či Peperomia). Vše se dá v bytě pěstovat.
Foukače a vysavače - elektrický nebo benzínový, 25.11.2008
...myslím, že mnozí a nejen v tomto vláknu vám radí tak, abyste se nenapálil i vy. Můj názor, který jsem vyjádřil jinde je, že vysavač je na velkou plochu (váš případ) nepraktický - váha, rychlé zaplnění malého vaku, neustále vysypávání, v případě... celý příspěvek >
Zazimování jahod na balkóně, 18.11.2008
Za dlouhou dobu mé amatérské praxe se mi ještě nestalo, aby zdravý, zakořeněný jahodník na záhonu vymrznul, a to ni při silných holomrazech. Budu-li vycházet z toho, že jahoda jako jahoda, tak ani v případě, že s nimi neuděláte nic, patrně zimu... celý příspěvek >
uprava plastoveho truhliku, 17.11.2008
...no já vám nevím paní, já moc německy neumím, ale je tam něco jako Quar..., a i ten truhlík vypadá, že v té pixli máte tvaroh.
Neznama rostlina, 16.11.2008
...bych si tipnul, že to byl durman.
Kalifornské žížalky, 12.11.2008
...asi to budou ty obavy, které snad vznikají na základě takových příspěvků jako je tento host - xxx.xxx.176.200 (?), 27.7.2008 11:33  nebo i tento Jiří Kohoutek - xxx.xxx.211.38 (276), 31.7.2008 13:24, který zase zahaluje žížaly do roušky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika