Příspěvky uživatele - 67.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elektrická sekačka nebo aku?, 19.5.2009
...já si myslím, že ať koupíte jakoukoliv značkovou sekačku, neuděláte chybu. Ovšem i "méně značková" či neznačková sekačka vám může léta sloužit. Já jsem příznivcem první skupiny, ale především u Gardeny, která dělá celkem kvalitní a... celý příspěvek >
Elektrická sekačka nebo aku?, 18.5.2009
I já si myslím, že 500 metrů zahrady je na akumulátorovou sekačku dost. To zřejmě na jedno nabití nezvládnete. Já osobně bych si akku sekačku nekoupil hlavně z důvodů životnosti baterie a její ceně.  Máte-li strach z přívodní šňůry, nechte si... celý příspěvek >
Tuje v květináčích, 17.5.2009
Nikdo vám nechce poradit a já se vlastně ani nedivím. "Vyslovím" jen svůj subjektivní názor. Hnojit je můžete jak uvedeno v návodu, patrně nejlépe hnojivem na konifery. S vaším zámyslem je ovšem spojeno mnoho úskalí: - ne každá tuje bude... celý příspěvek >
Mravenci na hrušni a zkroucené listy, 17.5.2009
Chemstop
Mulčování trávníku na zahradě - pro a proti, 17.5.2009
...já mám k mulčování trávníku ničím nepodložený negativní vztah. Mám pocit, že o tom občas mluví laici i odborníci, ale v podstatě to nikdo nedělá, profesionálové už vůbec ne. Mám-li mít trávník k potěšení, užitku i pohledu, pak časté mulčování musí... celý příspěvek >
Neznámá, 15.5.2009
...jen se klidně přete, páč blíž k poznání budete mít zřejmě vy. Tuto rostlinu mám, možná je to Peperomia pereskiifolia, ale může to být i jiná z rodu pepřinců, je jich moc.
Jak se postarat o cibule, 9.5.2009
Z půdy by se měly cibule cibulovin výjmout nejdříve 6 týdnů po odkvětu. Po tuto dobu cibule narůstají a vyzrávají. Potom je já, pokud ještě mají, zbavím listů, suším při obvyklé teplotě v lískách, následně dočistím, vložím do pytlíků ze záclonoviny a... celý příspěvek >
O jaký druh plevele jde?, 8.5.2009
...tohle doma nemám, ale asi to mechanicky moc nepůjde a jako chemie je doporučován Lontrel 300.
Poraďte co s tímle škůdcem?, 8.5.2009
...zde se jako tip nabízí některý z druhů listohloda - Phyllobius oblongus nebo Polydrusus sericeus.  Ovšem s čím na něj vám neporadím. Reldan vám nezabral a nebyla to hloupá volba. Bohužel, ani internet nehýří nápady.
Jak se zbavit molů, 4.5.2009
Potravinový mol patří ke stejné skupině domácích vetřelců jako např. červotoč skladištní. Oba si zaslouží stejnou pozornost a podobné postupy v zacházení. V případě mola vám ještě může být nápomocen feromonový lapač, který je velmi účinný, ovšem při... celý příspěvek >
Identifikace, 2.5.2009
...tohle bude za tvora zřejmě nějaká mnohonožka - viz téma Škůdci - Černá housenka
Jak na mšice?, 28.4.2009
...nevím, co si představit pod pojmem "žádný postřik", když dokonce ani voda  vám nepomohla, ale mšici považuji za chemicky nejsnáze zničitelného škůdce. Osobně používám Pirimor a ještě se mi nestalo, že by nezabral. Věřím však,... celý příspěvek >
Délka vyklíčení hrachu, 22.4.2009
Já mám s pěstováním hrachu svou vlastní zkušenost, ač se někomu může zdát nepravděpodobná. To, že hrách nevyklíčí je často jen zdánlivé. Ve skutečnosti vyklíčí a mladé lístky jsou záhy sežrány, doslova uštípány na úrovni půdy. A kdo že... celý příspěvek >
Krtonoška, 17.4.2009
Zkuste napsat, ale správně, do políčka "vyhledávání" výraz krtonožka a bude se vám o té bestii i zdát.
Zelene hnojeni pred zalozenim travniku?, 17.4.2009
Pro váš záměr je zelené hnojení zbytečnost. Výsev zeleného hnojení je dlouhodobé, každoroční obohacování půdy po sklizni. Jednorázovou realizací skoro nic nezískáte.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika