Příspěvky uživatele - 168.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postřik stromů v květnu?, 13.5.2023
U jabloní je nejdůležitější postřik insekticidem proti květopasu jabloňovému ve stádiu myšího ouška, na ten už je pozdě, neboť jabloně už jsou po odkvětu, případně ve vyšších polohách kvetou, fungicidem proti strupovitosti (pokud nejde o... celý příspěvek >
Ruční postřikovač, 11.5.2023
tak to mě těší. Mám dva a všechny, co jsem měl předtím, jsem vyhodil. I když i tady by bylo co zlepšovat, třeba kdyby byl ventilek na upuštění tlaku v natlakované nádobě. Ale zase je pravda, že těsnění na ventilku už může být při dlouhodobém užívání... celý příspěvek >
Ruční postřikovač, 5.5.2023
Solo 402. Walter
Roubovíní švestek, 23.4.2023
Kopulací v únoru a březnu, za kůru po odkvětu slivoní, což bude za chvíli. Doporučuji vám, abyste si pročetl starší zdejší příspěvky týkající se roubování slivoní, které najdete s pomocí vyhledavače. Walter
Tresen s podnozi Ptacice/colt, 22.4.2023
tak vám držím palce, ať to zvládnete. Walter
Tresen s podnozi Ptacice/colt, 19.4.2023
neměl jsem v úmyslu se předvádět, spíše mi šlo pro srovnání ukázat, jak je přibližně stejně starý stromek na Gisele velký. Ale jestli se vám líbí, tak mě to těší Walter
Odumírání okrajů listů na sazenicích paprik, 11.2.2023
Ahoj Milane, nelze jinak, než Ti dát ve všem, co popisuješ, za pravdu. Taky jsem to všechno kdysi vyzkoušel doufajíc, že v boxech a krabičkách bude jednotlivým klíčícím rostlinkám nebo dvojicím, lépe a nakonec jsem se vrátil k truhlíkům s kvalitním... celý příspěvek >
Usychání smrků, 1.11.2022
podle mě je to normální stav, smrčky jsou vysazené v poměrně hustém sponu a v tomto věku už si navzájem konkurují. Koruny jsou husté a do spodních částí se nedostane dostatečné množství světla, tento nedostatek pak způsobuje postupné odumírání... celý příspěvek >
Co je to za škůdce?, 31.10.2022
jsou to třásněnky a ty černé tečky jsou jejich výtrusy. Savý hmyz. Pomůže postřik insekticidy, např. Mospilanem, pomůže i biologický insekticid Biool. Walter
Tykev k roubování melounů, 30.10.2022
tykev fíkolistou pěstují např. v botanické zahradě přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity, alespoň na fotce jí uvádějí i s pěkně vyvinutým plodem, který by měl mít i vyzrálá semena. W.
Tykev k roubování melounů, 30.10.2022
máte pravdu, na sáčku označení F1 není. Nicméně ředitel Semo u této selekce SM-CF 106 označení F1 užívá, jak je patrné v jedné z odpovědí na dotaz v diskuzi na stránkách Semo. A kupříkladu u odrůdy podnože k roubování okurek Sprinter F1 firma Semo... celý příspěvek >
Jak poznat hotový hruskovy kvas, 24.10.2022
ten povlak, to je křís, dělá se, když se leze často do bečky a dostane se tam čerstvý vzduch, něco si o něm prosím vygůglujte. Prostě nechte ty první dvě uzavřené v chladu, třeba i venku, než dokvasí zbylé 2, tipuju tak za 2-3 týdny. A pak šup,... celý příspěvek >
Jak poznat hotový hruskovy kvas, 24.10.2022
Kvas jsem dělal bez problémů tak 20 let, zpravidla ze švestek někdy s asi 20% hrušek, ale za odborníka se nepovažuju a ani svůj způsob výroby nikomu nevnucuju. Protože s těmi kvasinkami, živnými solemi, kvasnými zátkami, atd. to je úplná alchymie a... celý příspěvek >
Molice vlaštovičníková na brukvovitých, 12.10.2022 Obsahuje fotku
o molici se dočtete např. na rostlinolékařském portálu, tedy i to, že přezimuje na brukvovitých a mléči. Vedle vámi zmíněných rostlin, kde se vám nyní vyskytuje, má ráda ještě jahodník, je možné, že i na něm může přečkat zimu. Každopádně ale do... celý příspěvek >
Narouboval by mi někdo jabloň, prosím?, 6.10.2022
s tím okresním svazem zahrádkářů dobrý nápad. Tam by mohli poradit, kdo v místě umí roubovat. Věřím, že oslovený by neodmítl.  Asi by bylo vhodné ale napřed zjistit, zda paní má nějakou konkrétní vhodnou podnož, na kterou bude možné její... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika