Příspěvky uživatele - 168.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fíky, 20.9.2023
S úrodou fíkovníku v kontejneru moc spokojený nejsem. Z breby většinou jen pár fíků a druhá sklizeň jen někdy, jako letos. Vloni nebylo nic. Proto jsem vybral z mého pohledu nejteplejší chráněné místo u jižní stěny domu a zasadil do volné půdy. Mojí... celý příspěvek >
Otava a Rosana, 20.9.2023
Celkově ten stromek celou sezónu neměl příliš listů, takže teď vypadá jako odlistěný, ale není. Walter
Nerostoucí melouny, 28.7.2023
s největší pravděpodobností. Začněte odhrnutím posekané trávy u zdi, tam by se mohli skrývat.
Betinka a Adriana, 24.7.2023 Obsahuje fotku
ačkoli jsem tomu zpočátku nechtěl věřit, několik plůdků na Betince přžilo dubnové mrazy a nyní začínají červenat. Waltet
Broskve 2023, 24.7.2023 Obsahuje fotku
Po plodech Springcrestů se jen zaprášilo, končí sklizeň pár desítek plodů FMIII a ptáci už koštují první červenající Redhaveny.Walter
Cinie - listy se kroutí a rostlina hyne, 24.7.2023 Obsahuje fotku
kdepak, žádné listy se nekroutí, to jen letos jsem se rozhodl pro pěstování ostálek v pozdním létě.Semena jsem vysel před 3 týdny na malý čtvercový záhonek rozhozem naširoko a až do vyklíčení jsem je chránil pod bílou netkankou. Sadba v letním parnu... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2023, 23.7.2023
Pane Kuky, psal jste, že postřik proti obaleči jste provedl v pondělí? Myslíte si, že u mě v ČƁ už je také vhodný čas k postřiku? Díky za reakci, Walter
Rezave až di fialova listy ostružin a malin, 21.7.2023
nedostatek fosforu Walter
Jaké brambory - ze sklepa nebo sadbové?, 19.7.2023
taky slušná úroda👍. Držím palce, ať vám to dobře dopadne. Walter
Jaké brambory - ze sklepa nebo sadbové?, 19.7.2023
je to tak proto, že nemám ucelenou plochu půdy 50m2 a dále brambory rostou v rozdílně propustných zeminách na různých stanovištích a tím eliminuji případný rozvoj napadení chorobami a škůdci. Vzhledem k tomu, že výsadbu, nahrnutí i sklizeň provádím... celý příspěvek >
Jaké brambory - ze sklepa nebo sadbové?, 19.7.2023
brambory byly na 4 záhonech různých velikostí a odhaduju, že ty mají celkem přibližně 50 m2.
Jaké brambory - ze sklepa nebo sadbové?, 18.7.2023
těžko odhadnout, sadbových brambor bylo asi 220 a nových brambor je asi jeden a půl metráku.Ale když uvážím, jaké je sucho, nať některých keříků už byla suchá a tam byly ztráty, můžu být spokojený. Každopádně brambory jsou bez chemických postřiků.... celý příspěvek >
Změny ve fóru ++++, 18.7.2023
tak já budu určitě rád, když budete psát příspěvky sem i Vy, pane Rafaeli a určitě nebudu jediný, kdo si Vaše příspěvky rád přečte. Každý přeci může přispívat svobodně kam chce. Jen jsou mezi námi jedinci, kteří se ostatním snaží to přispívání... celý příspěvek >
Jaké brambory - ze sklepa nebo sadbové?, 18.7.2023 Obsahuje fotku
tak nakonec to s tou hnilobou nebylo tak hrozné a celou letošní sklizeň už mám přebranou a uskladněnou ve sklepě. Walter
Předpěstování košťálovin, 18.7.2023
zkušený zelinář, tak to děkuji, to potěší. Jinak zkusit vysít to můžete, kapusta by mohla stihnout narůst, ta je rychlejší, u zelí se může stát, že už hlávky nestačí dokončit. Všechno záleží na průběhu konce léta a podzimu. Já sám to takhle pozdě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika