Příspěvky uživatele - 168.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Reznouci cyprisek lawsonuv, 18.7.2023
myslím si, že došlo k přelití rostliny, měla příliš mnoho vláhy. Tipoval bych, že z toho důvodu jí začaly zahnívat kořeny, což se projevilo snížením odběru vody kořeny a zasycháním rostliny. Myslím si, že samozavlažovací květináče mají opodstatnění... celý příspěvek >
Zloutnuti listu balkonovych rajcat, 18.7.2023
vzhledem k tomu, že vám dosud nikdo neodpověděl, pokusím se o radu já, i když rajčata pěstuji jen ve volné půdě. Podle mě jde o nevyváženost dostupných živin, konkrétně nedostatek draslíku. Důsledkem nedostatku draslíku je hromadění dusíku v listech,... celý příspěvek >
Gala, 17.7.2023
pane Lucasi, jak vám jde letos Gala? Nikdy jsem jí neošetřoval proti strupovitosti, ale letos díky absenci postřiku jsou to oči pro pláč. Walter
Změny ve fóru +++, 17.7.2023
Waltera zase zaráží, jak Vladimír některé problémy bagatelizuje. Walter
Rajčata 2023, 17.7.2023
rád bych požádal zdejší odborníky na rajčata, zda by neporadili návštěvníkovi, který 13.7. založil nové vlákno Zloutnuti listu balkonovych rajcat s fotkou a následně byl s dotazem zobrazený mezi Novými příspěvky až dnes ráno a tím pádem jeho dotaz... celý příspěvek >
Změny ve fóru +++, 17.7.2023
je samozřejmě rozdíl mezi tím dobrovolně se rozhodnout a odejít a nebo být odejit administrátorem. Tedy když dotyčnému přispěvateli pod určitou adresou a nickem administrátor znemožní vkládat jakékoli příspěvky do jakékoli diskuze. Jestli nevíte, že... celý příspěvek >
Je možné presadiť 6-8 ročné odrastené tuje smaragd?, 17.7.2023
při téhle velikosti mi připadne jako nejlepší řešeni vyrýpnutí celého kořenového balu i se zeminou velkou lžící zemního stroje, ten je schopen udržet celý kořenový bal pohromadě a neporušený. Samozřejmě pokud takové řešení je možné. Walter
Změny ve fóru +++, 17.7.2023
a samozřejmě je mi líto jedinců, kterým připadne zajímavé pozorovat, jak se to tu, podle nich, pere a sledovat to se zvláštním zalíbením. To musí být od pohledu nepřívětiví lidé. No aspoň,že víme, o koho se jedná.
Změny ve fóru +++, 17.7.2023
jak to změnit? Jestli víte o někom, komu zde byl v minulosti nesmyslně odepřený přístup a chtěl by se vrátit, napište to konkrétně redakci mailem. Věřím, že by se tím mohla nová redakce zaobírat. Psát to tady do diskuze je asi zbytečné a neúčinné,... celý příspěvek >
Změny ve fóru +++, 17.7.2023
tak úderem půldesáté dnešního dne byly zařazeny do sekce Nové příspěvky posloupně podle data vytvoření a vložení všechny příspěvky s fotodokumentací od 11. července dopoledne. Celkem jde o 64 příspěvků. Mezi nimi jsou i nově založená témata s fotkou... celý příspěvek >
Zahradní práce, 17.7.2023
máte moc pěknou zahrádku. Walter
Mirabelky, 16.7.2023
záleží na tom, jaká je teplota při kvašení.
Jaké brambory - ze sklepa nebo sadbové?, 29.6.2023
musím konstatovat, že praxe je jiná, než teorie, jak jsem jí popsal výše. Stejně, jako minulý rok, jsem zakoupil 10kg sadby velmi rané odrůdy Monika, bohužel jsem si neschoval sáčky s jmenovkami výrobce, prostě jsem nečekal, že bude problém. A on je.... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2023, 29.6.2023
jestli ta informace na jejich stránkách je pravdivá, tak to mi to připadne levné
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2023, 29.6.2023
tak to píše prodejce lacnepostreky.sk
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika