Příspěvky uživatele - 75.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mulčování s použitím kartonu účinnost na plevele, 10.4.2008
No já nevím... V kartonu je spousta přidaných plnidel, vláken z umělé hmoty atd. Žádná krása to taky nebude.
Meruňky a broskve, 8.4.2008
Zdravím, vypadá to, že tady v HK meruňky i broskvoně odkvetou dobře, zatím nepomrzly!!!
Kompostér, 4.4.2008
Listy ořešáku obsahují hodně tříslovin, ty působí kysele a tak trochu desinfekčně, takže listí špatně tleje a kompost /teoreticky/  je pak škodlivý pro jiné rostliny. Doma jsme listy vždy kompostovali... a v pohodě. Listy je dobré posypat trochu... celý příspěvek >
Postřiky, 4.4.2008
Kupte si brožůrku Pěstujeme révu vinnou /v OBI atd./. Jsou tam základní a dostačující informace.
Řez vína - pláče, 4.4.2008
Řezal jsem 10. 2. a tento týden začaly plakat postupně všechny odrůdy.
Brutnák, 1.4.2008
Všeho s mírou. Brutnák, ale taky kostival obsahují toxické, kancerogenní alkalioidy. Kupodivu také podběl.
výsadba révy vinné, 26.3.2008
Vlastně máte skoro celou podnož v zemi, vytváří více kořenů a hlouběji. Roubované místo je někoik cm nad zemí, na zimu se přihrnuje a tím se chrání před mrazem. Kdyby se keři něco stalo /mráz, zajíci.../, tak se dá zapěstovat nový kmínek. Musí se... celý příspěvek >
Čím stříkat proti halčivci vlnovníku a svinušce, 18.3.2008
Zvadly i okrasné rostliny, co byly zasažené, i jabloň. Bylo to znát celou vegetaci. Bylo chladno, ale pralo sluníčko. Od té doby mi Omite není moc sympatické. Spíš Magus nebo Nissorun /obecně na svilušky/.
recke seno, 14.3.2008
Pískavice řecké seno, je jednoletá aromatická bylina. Je to pícnina, ale i koření /do kari, čubrica.../.
Propaření zeminy, 27.2.2008
Malé množství zeminy lze propařit v mikrovlnné troubě. Do uzavíratelné nádoby do mikrovlnné trouby dáte zeminu /1 kg/ a několik lžic vody. Na plný výkon uzavřené /ale musí odcházet pára/ 5 - 8 minut a uzavřené nechat vychladnout.
cacanska lepotica?, 15.2.2008
Zkuste ihned po odkvětu pstříkat nějakým insekticidem, proti pilatce. Ta ale nepškozuje listy. Jestli to není šarka, č. lepotica je dost promořená, ale dost tolerantní, nevadí jí to. Já bych stromek spálil a na podzim vysadil jiný.
rajské jablko, 11.2.2008
Rajče jedlé, Wikipedie
Postřik - kadeřavost, 8.2.2008
V nížinách už místy kvetou lísky a má být pěkně, vhodný termín pro postřik.
rajské jablko, 5.2.2008
Rajče je skutečně ovoce, je to víceletá rostlina. K zelenině se dostalo z důvodů daňových v USA.n
Borax, 29.1.2008
Borax, tetraboritan sodný, obsahuje stopový prvek bor. Je pro rostliny zcela nezbytný obecně. Boraxem se hnojí do půdy i postřikem na list. Mrtvici meruňky to osi nevyléčí, ale může zlepšit kondici rostlin. Proti mrazu se stříká měďnatými fungicidy.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika