Příspěvky uživatele - 190.207

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Těžké startování motorové pily, 11.4.2015
Radost pracovat s takovouto pilou nepilou
Poulen nechce nastarovat, 20.1.2015
V podstatě jste si odpověděl sám, chyba bude někde po cestě paliva, typuju ucpaný karb. Rozebrat, vycistit, seřídit.. Jinak na tuto pilu tu mám ještě nějaké díly, co mi zbyly po zadření, tak kdyby jste chtěl něco... vm
Dolmar 420 SC návod, 17.1.2015
Když už jsem antitalent tak si přečtu alespoň návod, ve kterým vše podstatné pro ovládání pily je uvedeno v češtině a dokonce i s obrázky! Viz manual hore!  Přepínač má v každe pozici i příslušný symbol, podle kterého je jasné jak se pila bude... celý příspěvek >
Dolmar 420 SC návod, 16.1.2015
Tu je návod, ale nevím jestli by jste s pilou vůbec měl manipulovat, když...
Gufero Dana Spicer, 6.11.2014
chce to vědět přesný rozměr, pak podle rozměru hledat
Ojniční ložisko - Stihl FS55, 16.10.2014
Děkuji za odpověď, nic z toho nemám, tak je to jasný :-) VM
Ojniční ložisko - Stihl FS55, 14.10.2014
Zdravím, lze nějakým způsobem vyměnit spodní ojniční ložisko v domácí dilně? Rozpadlo se a rozmýšlím co teď s tím. Křovinák Stihl FS55. Díky za rekace VM.
Husqvarna 236, 6.10.2014
Zdravím, to se brzy informujete na tuto pilu!  "Na co si dát pozor." -na to, aby jste nekoupil Husqvarnu 236, bych Vám odpověděl před koupí... Úryvek z heureky: "pila není vyrobená ve Švédsku, jak by někdo předpokládal, ale v Asii a... celý příspěvek >
Šroubovák (přípravek) na seřízení karburátoru Walbro, 31.8.2014
Něco jsem našel, tak jen tak pro představu. Vyguglujte tento název a dejte si obrázky: "walbro d shaped adjustment tool"
Šroubovák (přípravek) na seřízení karburátoru Walbro, 31.8.2014
Trysky ve tvaru připomínající "půlměsíc" mám osazeny i na karburátoru pro pilu Solo. Taky jsem to vyřešil jako kolegové výše a to že se mi podařilo pinzetou je vyšroubovat a udělat do nich drážku na klasický plochý šroubovák. Jo a trochu sem i... celý příspěvek >
Bruska na řetězy z Lídlu, 30.8.2014
Taky jsem ji teď koupil a celkem ok. Teprv se s ní seznamuju. Žádnou zkušenost s elek. bruskou jsem ještě neměl. První co je, tak určitě vyzkoušet, zda nehází brusný kotouč. Neměl by vůbec nikam lítat, u mé nelítá. LED dioda by mohla svítit o... celý příspěvek >
Stihl ms 211, 27.6.2014
no a je teda pravda, že jde plyn tíž mačkat oproti ostaním pilám nebo to byl jen můj pocit?? Docela mě to zaskočilo...
Stihl ms 211, 25.6.2014
...188.136 - problém je ten, že tato pila právě na tu hadičku dost trpí (a néjen na ni), každý kdo ji má tak už ji měnil nebo mu pila propouští olej a neřeší to.. Byl jsem si ji osahat v krámě a docela mě zarazilo, jak jde těžko plyn, oproti... celý příspěvek >
Stihl ms 211, 25.6.2014
Kolik stojí ta slavná olejová hadička ve stihlu na MS211 a jak dlouho asi vydrží? Nevím zda mám jít do tý 211.
Dolmar 420 - základní nastavení karburátoru, 18.6.2014
už jsem nastavil dost pil a fungují, ale dolmara sem ještě nedělal. co je to 1.4?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika