Šroubovák (přípravek) na seřízení karburátoru Walbro



host - 190.207 (?)
31.8.2014 1:56

Trysky ve tvaru připomínající "půlměsíc" mám osazeny i na karburátoru pro pilu Solo. Taky jsem to vyřešil jako kolegové výše a to že se mi podařilo pinzetou je vyšroubovat a udělat do nich drážku na klasický plochý šroubovák. Jo a trochu sem i zariskoval, pila byla ještě v záruce.

Evidentně to má hodně značek pil, tak by se snad onen šroubovák dal sehnat někde za pár šlupek, např. od kolegů z Polska..

Jinak štelování karbu zvláště trysky H není pro amatéry! Zaděláváte si na průšvih...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
         
host - 153.166 (?), 23.8.2014 22:11

Dobrý den, řešil jsem toto taky potřeboval jsem šroubovák na karburátor pily Dolmar PS 5105 C kde výrobce osadil taky tyto šrouby.

Prodejce Dolmaru mi řekl, že do toho nemůže každý hrabat, že je třeba do servisu a že šroubovák je na objednávku a s tojí 600 kč bez DPH.

Tak jsem hledal a našel toto objednal jsem a není problém.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 190.207 (?), 31.8.2014 1:56

Trysky ve tvaru připomínající "půlměsíc" mám osazeny i na karburátoru pro pilu Solo. Taky jsem to vyřešil jako kolegové výše a to že se mi podařilo pinzetou je vyšroubovat a udělat do nich drážku na klasický plochý šroubovák. Jo a trochu sem i zariskoval, pila byla ještě v záruce.

Evidentně to má hodně značek pil, tak by se snad onen šroubovák dal sehnat někde za pár šlupek, např. od kolegů z Polska..

Jinak štelování karbu zvláště trysky H není pro amatéry! Zaděláváte si na průšvih...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 190.207 (?), 31.8.2014 2:19

Něco jsem našel, tak jen tak pro představu. Vyguglujte tento název a dejte si obrázky: "walbro d shaped adjustment tool"

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 96.82 (?), 11.9.2014 8:05

Myslíte šroubovák na seřizování karburátoru ploška nebo celou sadu pro různá Walbra?

Přemek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 34.21 (?), 29.11.2014 11:51

Dají se sehnat samostaně nebo celá sada na webu zahradales Strakonice v sekci dílenské pomůcky a nářadí

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika