Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problém pri skladovaní Granny Smith, 25.3.2014
Ty noční teploty byly v mém případě velmi nízké, ale to už byla jen rána z milosti. Hlavní poškození nastalo sluncem v těch hicech, pro příšte už budu zastiňovat bílou netkanou nebo něčím podobným. Ještě jedna špatná sklizeň a půjdou...
Jaro 2014, 24.3.2014
Hezká "dvojčátka" Zdenci, jen ten vlevo se mi zdá nějaký bledý ;o))))... v pátek ráno jsem se vracel od Bystřice n. P. a všude dokola nádherné slunečné jaro, bezvětří, vymetená obloha, jen tady u nás dole na Pasohlávkách půlmetrové vlny.... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 19.3.2014
Zdravíčko Paľo, toš na zdraví, a ať slůží! PS: tady je zase vichr jako chro chro chro...
Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 19.3.2014
Paní Jiřino, použijte stimulátor a nechejte kořenit řízky jen ve vodě, mě se to osvědčilo, za týden mají krásné kořínky.
Rajčata pro sezónu 2014, 4.3.2014
30 g na Děvočku je už celkem zbytečné. ;o)) Seznámek je hezký, záleží jak budoun odrůdy chutnat Vám a zda budou mít vhodné podmínky co se počasí týče, aby se ukázaly v nejlepším světle.
Množení vinné révy, 3.3.2014
Já ho nechávám růst, vylamuji jen případné boční výhony dle toho, zda chci v budoucnu jeden nebo dva kmínky. Samozřejmě že záleží na odrůdě a na tom jak má ta která bujný růst. Některá naroste za jeden rok, jiné to trvá i tři.
Kdy stříkat proti kadeřavosti v roce 2014, 27.2.2014
Tak mne to kdysi učila jedna paní inženýrka - zahradnice, její rady kopírují zhruba tohle z agromanualu. """"Velmi důležitý je termín ošetření. Teoreticky je možné ošetřovat kdykoliv od opadu listů na podzim do doby, kdy začínají rašit vrcholové... celý příspěvek >
Kdy plánujete letos stříhat víno?, 27.2.2014
Postříháno mám taktéž, nyní již en "namočit hřebínek a učesat".
Okurkové mini melounky aneb cucamelons, 20.2.2014
Kupoval jsem je tady ale už bych to nechtěl. Není z toho žádný užitek, leze na to všechno možné a je to takové tintítko, pěkné ale nechutné.
Halčivec révový nebo vlnovník révový, 18.2.2014
V tom článku jsou roztoči uvedeni, ale na agromanualu o nich zmínka není.
Sladkaja děvočka - kde sehnat semena?, 13.2.2014
Na jihu Španělska v provincii Almería se v současné době rozprostírají fóliovníky na ploše 349,6 km2. Plocha fóliovníků je tak velká, že jen odraz světla od jejího povrchu podle některých klimatologů negativně ovlivňuje podnebí v regionu. Pěstují se... celý příspěvek >
Sladkaja děvočka - kde sehnat semena?, 13.2.2014
Španělská zelenina je (nejen dle mého názoru) největší svinstvo v oboru, pokud tedy neberu geneticky modifikovaný humus. Vyhýbám se jí jak čert křížu. Jen nevím jak dalece si může potřásti rukou s polskou.
Lilkoviště 2014, 12.2.2014
Lilky mám jen venku, ve foliáku nebo skleníku je totálně likvidují svilušky. Osvědčila se mi velmik brzká výsadba ven do tunelů z textilie a nechávám je zakryty až do doby kdy ji zvedají. Bohužel je mám na místech kde nastupuje slunce až někdy kolem... celý příspěvek >
Lilkoviště 2014, 12.2.2014
Když je počasí hnusné, leje a je v noci zima tak ani mých 158 m nepomůže. Kdybych vloni neměl lilky v tunelu pod bílou netkanou, tak mám velký kulový, od půlky prázdnin již rostliny živořily, oproti předcházejícímu roku byly rostliny poloviční.... celý příspěvek >
Lilkoviště 2014, 12.2.2014
Mě to stejně jako vloni leze celkem špatně, už jsem 2x podsíval, stejně tak i papriky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika