Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Množení vinné révy, 11.2.2014
Ano, kořínky se tvoří i v zářezech.
Množení vinné révy, 11.2.2014
Bred_ik - na Vašich stránkách jste zmínil Clonex, jak se Vám tento stimulátor osvědčil? Můžete srovnat např. se Stimulaxy?
Množení vinné révy, 11.2.2014
Nůžkami udělám dole do řízků několik podélných "zářezů" a namočím je do stimulátoru. Zkoušel jsem Stimulax I práškový a III gelový zda je mezi nimi nějaký rozdíl, co se týče tvorby kořenů nepozoruji, ale u práškového se mi pod PETkou tvožil nějaký... celý příspěvek >
Množení vinné révy, 10.2.2014
Řízky žádným postřikem neošetřuji, jen při jejich namáčení použiji pár krystalků hypermanganu, nikdy problém nebyl. Řízky umí jen chytit nějakou tu plíseň když je necháte zakryty např. mikrotenovým sáčkem a nevětráte.
Papriky rajčata do kelímku?, 10.2.2014
Kolik paprik vysazujete?
Cibule ze semena, 6.2.2014
Díky za info, vyzkouším to a využiji na výsadbu jeden z vyvýšených záhonů, abych mohl pórek nakrýt bílou textílií a lépe ho ochránil proti hmyzákům. Kdysi dávno jsme pórek mívali ale vždy byl prolezlý červíky. Cibuli ze semene vyséváme hlavně... celý příspěvek >
Množení vinné révy, 30.1.2014
Vosk je origoš zelený parafín (jméno nevím, možná Revilan), který se asi ve 3-4 kg tabulích prodává ve vinařských potřebách tady u nás na jihu Moravy. Co se voskování týče, tak původně jsem naštěpované řízky jen namočil do parafínu a položil do... celý příspěvek >
Roubování révy za zelena, 29.1.2014
Chystám se na přeroubování mnoha keřů a jeden z nich je i Nero, který hodně trpí různými chlorózami apod.. Je zde reálné nebezpečí že tímhle bude trpět i naroubovaná odrůda? Roubovat to chci co nejníže, nějakým takovýmto způsobem.
Kovová podpěra pro růže - jak ukotvit?, 22.1.2014
Vemte nějaké nerezavějící trubky vhodného průměru (např. hliník, plast PP na vodovodní rozvody), zapíchněte je do země, nechte kousek trčet a "nohy" obelisku do nich jen zasuňte.
Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 22.1.2014
2 x 3W svítí celý den pár centimetrů nad sadbovačem který má 10x10 cm, rostlinky se za světlem otáčí, což pro mé pokusy stačí, možná při další várce dám nad jeden květináček LEDku a nad druhý ne, abych porovnal reakci rostlinek a jejich růst.... celý příspěvek >
Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 22.1.2014
Ano, 3W LED. Na eBay je toho spousta.
Papriky, rajčata na vatě?, 20.1.2014
Není, jakmile rostlinky pustí kořínky tak už je z vaty bez poškození nevyndáte. Pokud Vám jde jen o naklíčení, tak použijte mezi vatu a semínka savý papír, např. z filtru od kávy, nic takového do čeho by se kořínky mohly uchytit (papírové utěrky,... celý příspěvek >
Svícení při pěstování sadby, 17.1.2014
Jako provizorní řešení by se lampička samozřejmě dala použít, v této době však ještě neřeším odvětrání ale spíše vytápění a mikroklima pro klíčení. Pokud budu chtít odvětrat tak tabuli skla podložím v rozích kostkami z polystyrenu, případně sundám... celý příspěvek >
Svícení při pěstování sadby, 17.1.2014
Výkonové LEDky hřejí celkem hodně, dvojí sklo slepené silikonem v tomto případě slouží i jako chladič, konvička s vodou na něj postavená má ideální teplotu na zalívání. Pokud by se vzduch uvnitř přehříval, tak by se dal např. použít větáček z... celý příspěvek >
Očkování / roubování broskvoní, 17.1.2014
Chtěl bych si namnožit odrůdu broskvoně která se mi velmi líbí ale nevím "čích je". Nikdy jsem stromky nerouboval ani neočkoval a tak pídím po informacích. Tohle video - Peach tree grafting - mne zaujalo a tento postup by se snad dal použít (mimo... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika