Příspěvky uživatele - 211.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak naložit maso na uzení, 4.1.2014
Cituji:Myslím, že se mýlíte. Nemá cenu nechat maso viset dva dny. Proč? Nemá smysl nakládat maso na 6 týdnů. Stačí tři. Nemá smysl udit maso 4 dny, pokud je zavařujete. Na zavařování stačí udit 1-3 hodiny. Můžete prosím vaše tvrzení... celý příspěvek >
Porážka vietnamských prasat, 3.1.2014 Obsahuje fotku
To co píšete naprosto odpovídá realitě, tomu vlivu zimy bych až tolik významu nedával.Záleží hodně na každém jedinci jak se vyvine, či jaké má předpoklady růstu po předcích.Větnanská prasata zde chovaná jsou již natolik prokřížená, že mít(čistého... celý příspěvek >
Jak naložit maso na uzení, 3.1.2014
Vážený pane Vysloužile, buďte ještě rád, že netušíte jaké to vaše maso z Makra má vlastně původ a co vněm je za svinstva.Trochu do tohoto problému vidím a vůbec se nedivím tomu, co píšete.Bohužel se dnes už zvířata cpou různými doplňky, které mají... celý příspěvek >
Náhrada za HQ 435e, 2.1.2014
Pokud půjdete do nové pily, mrkněte na Dolmar, Solo ve výkonu nad 2,2kW, tam se určitě vejdete do 10 tisíc, radí vám tu i Stihl 311,což považuji za nesmysl pro těch vašich pár polínek.Dnes jsem testoval novou Stihl 271,což je farma s 2,6kW, myslím,že... celý příspěvek >
Nemohu se rozhodnout mezi Shindaiwa 452s nebo Dolmar PS-420 SC, 2.1.2014
Tak si hoďte korunou, poud je to vaše první pila bude to stejně jedno, co vám doma bude ležet v regále.
Jak naložit maso na uzení, 1.1.2014
Stando, v dnešní době se toho už zničilo opravdu dost, co se potravin týče, pokud si budu nakládat na uzení, budu to nadále dělat tak jako doposud, protože jsem si jist, že to má smysl.Netuším, čím by dnešní doba přispěla k tomu, aby se maso... celý příspěvek >
Udírna, 28.12.2013
V tom případě je udírna dobrá, ale musíte se zaměřit na obsluhu, ta je asi nedokonalá.Pokud maso upečete, asi topíte jak v kotli ústředního topení. Dodejte sem fotky stávající udírny, ať je z čeho vycházet.
Rozdíl v lištách Pro-Lite, 28.12.2013
To je bohužel krutá pravda, která velmi degraduje pilu, Stihl s takovímto výkonem a malou 3/8 je dělo na slabší dřevo, když půjdete do něčeho tvrdšího o průměru nad 20 cm, tak to bude celkem pr... r.
Plašiče - funguje to nebo to jsou vyhozené peníze?, 18.12.2013
Jestli to byl opravdu (vlčák)tak to gratujuji, je to velice vzácně chované plemeno, na rozdíl od německého ovčáka, kterého chovám a na dvorku škodu nepáchá, je to o výchově a také trochu o majiteli.
Oleo mac 932c, 14.12.2013
Můj názor na doporučení, či nedoporučení pily dle tohoto fóra je ten, že bych jej nebral v úvahu, stačí si pročíst některé (bezpředmětné diskuze, které se tu neustále opakují).Spíše bych si pilu vyzkoušel prakticky, jsme bohužel každý jiný a někteří... celý příspěvek >
Staré odrůdy jabloní, 13.12.2013
Mám v plánu dosadbu své zahrady právě jabloněmi a hrušněmi ze starých odrůd.Jednak mi vyhovuje jejich vyšší vzrůst, dále konstatuji, že lety byla dostatečně prověřena.Na zahradě několik takových stromů dosud plodí, tak bych rád zachoval její cekový... celý příspěvek >
Plašiče - funguje to nebo to jsou vyhozené peníze?, 11.12.2013
Koupil jsem zmiňovanou značku za těžký peníz, bohužel nefunguje to, potkani vesele řádí dál, vzduchovka a kočičí komando jsou jistotou.
Co s kohoutem?, 9.12.2013
Stačí trochu ovařit cca hodinu bez pokličky v osolené vodě, pak třeba upéci ala bažant, či na špeku v troubě (delší doba menší teplota),pokud to nebude vyhovovat, napište,rád si je uparvím, dle vlastní chuti. Ne vážně, takový kohout na víně, to... celý příspěvek >
Vari - nádrž, 9.12.2013
Malá poznámka, plechová nádr na Vari měla jeden podstatný nedostatek, často praskala, měl jsem tu čest ji opravovat, žádná sláva.
Pomoc při výběru brusky na řetězy, 6.12.2013
Souhlas!!!
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika