Příspěvky uživatele - 211.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký řetěz koupit na Dolmar, 3.3.2014
Bohužel tyto řetězy nejdou tak dobře do řezu, což je u malé pily obzváště nepříjemné.
Jaký řetěz koupit na Dolmar, 3.3.2014
Podstatné ovšem je, že Oregon má v nabídce výborný řetěz s označením 91VXL, ten bych Vám po dobrých zkušenostech rád doporučil.
Pes a hárající fenka, 2.3.2014
Na jednu možnost jste asi zapoměl, pochopte prosím, že příroda si poručit nedá!!!
Dolmar PS-35C X Husqvarna 236 X Solo 643IP, 1.3.2014
To jen abyste pochopil výraz zátěž a Vaše „zátěž". D 100-102, 33-411, v žádném testu nebyly a ty pily zvládaly profi zátěž. V testu by s plasťáky dopadly třeba průměrně s výtkou, že nemají boční napínání, lištu drží jeden šroub a dřívější modely... celý příspěvek >
Čerpadlo na mytí auta z deštovky, 22.2.2014
Nechápu proč bych si doma nemohl umýt auto od bláta tlakovou vodou.
Motorová pila Oleo-mac, 16.2.2014
Pila Oleomac 942 je vyjímečným kouskem v nabídce (držák),který se nesype.Mám ji určitě ještě déle nežli Vy.Na šmrdlání kolem baráku (palivo do kotle),při rozumném zacházení bohatě stačí.To že někdo vyrve štěfty na lištu svou hloupostí, ještě... celý příspěvek >
Stihl kontra Husqvarna, 12.2.2014
Ono také dost záleží na tom jaké ruce pilu drží a jaká hlava tomu velí!!!
Husqvarna 372 XPG X-Torq, 9.2.2014
Horší by bylo, kdyby s ní chtěl prořezávat rybíz, investice do takto výkonné pily už musí mít pádný důvod. Šetřit jí pro další generace nepovažuji za rozumné, vývoj ve společnosti je zaměřen na takzvanou (spotřebku),tudíš mám vážné pochyby o tom,... celý příspěvek >
Stihl kontra Husqvarna, 3.2.2014
Dopadlo to přesně tak jak jsem očekával, přes veškeré rady si tazatel koupil (těžkou krávu),před kterou ho varovali! Nezbývá nežli jej litovat a doporučit koupi ještě jedné pily na odvětvování.Škoda, když už chtěl Stihl, tak by jej 271 nezklamala, a... celý příspěvek >
Stihl kontra Husqvarna, 3.2.2014
Pokud jsem to dobře pochopil, tak si zadavatel dobře odpovídá sám.Koupil sice výkonnou pilu, ale těžkou.Pokud řežu špalky většího průměru, jsem v pohodě.Na odvětvování bych to hovado do ruky nechtěl, sáhnu po něčem lehčím. Tady je jasná odpověď... celý příspěvek >
Oleo Mac. GS 350C, 30.1.2014
Pila na malé průměry, pokud máte v plánu řezat tvrdé a silnější dřevo, tak budete pilu přetěžovat.Pila na palivo a řezání silnějších špalků alespoň 2 kW.
Řepa v lednu, 28.1.2014
Skladuji klasicky ve studeném sklepě.
Řepa v lednu, 28.1.2014
Tak vám to povím, narůstá podíl dusíkatých látek, ale neřeším to, ty slepice toho nežerou metráky.
Vytěsnění válců na benzínové pile, 26.1.2014
Chtěl bych vidět ty litry ušetřeného benzínu a čisté plyny vycházející z výfuku.Ti výrobci pil, to jsou opravdu neschopní lidé, když je to tak jednoduché...
Stihl 261, 22.1.2014
Naprostý souhlas!!!
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika