Příspěvky uživatele - 147.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lávový gril - deska, 21.1.2010
jo, pravda,hlavně nemýt vodou, pokud je to ještě teplé nebo dokonce rozpálené
Lávový gril - deska, 21.1.2010
grilujeme na desce ze žuly, pukla,ale to nevadí, spára se zapeče tukem, maso je za pár sekund, když je deska nahřátá, je lepší, jak bylo psáno, ji dát do kovového rámku.Maso sice není očouzené, ale asi o to zdravější
Hnůj, 21.1.2010
asi tak, problém by byl, kdyby čůrali přímo pod rostlinky, močovina dokáže spálit rostlinu
NPK pod stromy, 21.1.2010
tak, tak,jak sleze sníh a pučí první tráva
Jak granulovaný kravský hnůj, 19.1.2010
tam, kde dojedete s kolečkem plným hnojem, tam nepotřebujete traktor s hnojem... aneb, proč tahat tašky s granulema, když do tašek můžu dát hnůj... a to nemylím špatně
Vyčištění jezírka - rybníku, 19.1.2010
kalovka s větším výkonem, mám jednu 1000l_min a řeže i listí nebo trávu
Jak granulovaný kravský hnůj, 18.1.2010
s traktorem ne a co s kolečkama?
Škodná v zahradě - srnec, daněk, 18.1.2010
oplotit nebo psa, jestli bude mnoho sněhu, i plot nevyhraje a pes usne, příroda vítězí
Zapusteny sklenik, 18.1.2010
tepelné úniky jsou značné, nepočítejte s plusovými hodnotami při mrazu
Kniha o zahrade, 18.1.2010
v knihkupectví hodně najdete nebo na netu je plno firem, které zařizují zahrady a mají fotoalba na svých stránkách, je tam spousta inspirace.
Skleník z polykarbonátu, 18.1.2010
mám skleník se střechou z dutinkového polykarb. a boky z flašek.střecha je skrz chycená šrouby a krokvičky od sebe 40 cm a jaště mezi nima co 60 cm příčka, chtěl jsem karbonát zavřít z boku v řezu silikonem, ale nebyl čas, mám to už asi 8 let a řasa... celý příspěvek >
Polykarbonát 4 nebo 6 mm?, 18.1.2010
mám 4 mm, jsem ze sev.moravy, jestli chcete, koukněte ke mně, musí být podložen... krokve, nebo jak je nazvat mám 40 nebo 50 cm od sebe a mezi nima příčky co 60 cm.drží i půl metrový sníh
Kdy začít ve skleníku?, 18.1.2010
podobný problém... větrat by měl a zalévat na zeminu a ne po listech... mám skleník který promrzne a zajímalo by mě, jak někteří vyséváte saláty, jsou včasné, které vydrží i mrazíky?Někde bylo vlákno, že saláty už vysévají v únoru a do skleníků... celý příspěvek >
Sněhová fréza Husqvarna, 18.1.2010
mám podobnou frézu a po zajetí jsem decentně dotáhl lanko od pojezdu i spouštění frézy, ale pokud jede fréza na ostatní stupně normálnš, měla by jet i na pětku normálně, na pětku jezdím běžně, ikdyž je sněhu více... musí být ale promrzlý.Když je toho... celý příspěvek >
Sněhová fréza Husqvarna, 18.1.2010
a ostatní rychlosti jedou normálně?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika