Příspěvky uživatele - 147.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Naviják a pluh pro ruční orbu, 14.1.2010
tak jsem na to kouknul a nevím co je náročnější, jestli přejet pluhem a zaorat hnůj nebo kopat, dávat dřevo, odpad z kuchyně, kompost,kartony a naspátak drny a vykopanou hlínu
Naviják a pluh pro ruční orbu, 14.1.2010
ikdyby se podařilo na poprvé problémy vyřešit a postatvit ideální stroj, nataháte se s pluhem zpět na start a musíte být dva, jeden,co oře a druhý reguluje popř.vypíná a zapíná a "přepichuje" stroj o skýbu vedle
Kompost a psí výkaly, 13.1.2010
pes je sice masožravev, ale pokud baští granule, ty jsou skoro 100% ze šrotu a plev a kolem masa nebo oleje proběhnou... ty granule... něco jsem slyšel, že jsou výkaly agresivní, ale to neřeším, máme dva komposty o velikosti nákl.auta, tam se to... celý příspěvek >
Naviják a pluh pro ruční orbu, 13.1.2010
k řemenici asi řemeny, na další řemenici a na ní buben o průměru X, aby rychlost orby byla Y,...jak jsem se díval na tu mašinu, nebylo by jednodužší udělat závěs s pluhem a orat tou mašinkou?Popřípadě tomu zvětšit kola, vypadá nízce.
Dřevěné nášlapy, 13.1.2010
dubové by měly vydržet, ale s tím venkovním prostředím nevím, ve vodě vydrží 100-200 let, ale bez přístupu vzduchu... jako chodník počítám 10-20 let a spodek bych položil do hrubšího písku spíše štěrku a pod to dal hrubý štěrk, drenáž.S nátěrem bych... celý příspěvek >
Doporučte kvalitní a co nejsladší odrůdu červeného rybízu, 10.1.2010
mám dva keře a každý rodí jinak, jeden dříve ikdyž vypadají stejně, ale odrůdu vám neřeknu, mají za sebou víc jak 40 let a furt rodí,...jestli chcete větévku nebo přisypat odnož, není problém
Sněhová fréza Husqvarna, 10.1.2010
na kapotě je holzinger a sype to tak 6-8 metrů, pokud je sníh promrzlý, pokud je mokrý, nikdo z něho neudělá zázrak, tak pak sypu metr, dva před sebe, až najedu na volný flek a tam to vyfoukám
Sněhová fréza Husqvarna, 10.1.2010
natočím video a pošlu odkaz... doufám, že zvládnu you tube, ale nehodlal jsem platit o 10-20.tis víc za frézu a vyplatilo se, jede jak profík, je tam startér i reflektor a jedééém
Sněhová fréza Husqvarna, 10.1.2010
hmmm, to je výzva... pásový pohon je o dost dražší, ale záleží o uvážení a vzužití
Sněhová fréza Husqvarna, 10.1.2010
jestli chcete, tak video k dispozici
Sněhová fréza Husqvarna, 10.1.2010
nechci nikomu nic nutit a dělat reklamu, mám frézu z aukra a 4 roky fachčí jak profík a má parametry v té době---.-30.tis a já ji koupil za13
Kompost - co do něj, 7.1.2010
tak zásaditý?
Králíkárna, 7.1.2010
asi tak
Menší dřevěná udírna, 7.1.2010
asi bych nenatíral, jedine z venku jemně a voskem nebo svíčkou
Pěstování melounů v Praze, 7.1.2010
vypěstoval někdo melouny na sev.moravě venku nebo alespoň ve skleníku?dííík
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika