Příspěvky uživatele - 176.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mochyně peruánská, 26.1.2010 Obsahuje fotku
Můžete někdo, prosím, připojit fotku vaší vzrostlé mochyně? Dnes na procházce jsem si vzala jeden lampiónek s pár semínky s plánem, že budu mít něco nového do trvalkové zahrádky. Rostlina byla u plotu v naprosto neudržované zahradě a mohla mít... celý příspěvek >
Poznáte, co vyroste?, 25.1.2010
Máte pravdu - velikost je přibližně 2 cm. Kde jsem to uloupla, to si nepamatuji.
Specifický výsev trvalek, 25.1.2010
Našel se někdo, kdo se taky pídí po informacích, ale neví. Letos budu zkoušet vysít semínka trvalek ale i letniček a dát jim různý režim a uvidím. Mylím si, že semínkům levandule promrznutí prospívá - nedávno jsem šla sebrat pár květů levandule... celý příspěvek >
Poznáte, co vyroste?, 25.1.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, uloupla jsem vloni někde květy a teď, když se blíží doba setí, nevím, co z tohoto vyroste. Já si počkám, ale kdybyste někdo věděl, byla bych moc ráda. Uschlý květ se semeníkem (ky) je tuhý, pevný. Děkuji D.
Senecio cinerarie - straček, 16.1.2010
správně starček
Kdo má vypěstované rostliny od Lukon-glads?, 16.1.2010
Obnovuji toto téma, blíží se doba objednávání, mě by zvláště zajímaly zkušenosti s clematisy od této firmy. Díky D
Kompost a psí výkaly, 13.1.2010
mrkněte o kousek níž na vlákno "hnůj", alw o psech tam řeč není. Taky by mě to zajímalo (2 labradoři), no alw kam jinam, že? 
Pochlubte se co predsazujete - bílé afrikány, 5.1.2010
Ahojte v novém roce! Obnovuji toto téma, moc mě zajímá hlavně, jak vyséváte (bez vytápěného skleníku), já vím já vím, ještě je brzo, musíme se však připravit. Mně se vloni podařily vypěstovat v super stavu jenom lobelky a afrikány (ten bílý mě taky... celý příspěvek >
Růže, 14.12.2009
Paní Evo a paní Kájo, děkuju za tipy, ta moje bude nejspíše Rose Gaujard Cl. (na HMF není foto), mám řízek, "matka" byla vysazena jako sadová nebo popínavá, ještě je ale malá, zkusím obhlídnout příští rok, jak si povede. Pěkné dny přeje D.
Růže, 13.12.2009 Obsahuje fotku
Paní Evo, jak se jmenuje růže se svetlejším rubem? Díky D
Růže a ostatní, 11.12.2009
Ahoj všichni, máte někdo zkušenosti s pěstováním růží Morsdag? http://helpmefind.com/rose/l.php?l=2.4400.2 http://helpmefind.com/rose/l.php?l=2.17001 http://helpmefind.com/rose/l.php?l=2.4579.1 když tak pošlete fotky, díky D
Růže, 3.12.2009
Tak až to bude "dědek" tvořit, pošlete fota, abysme my, jejichž manžel nevyměkne nikdy a musíme si to vyrobit samy, věděly... D
Růže, 2.12.2009
Kajo, s tou rzí je to asi pravda, s těmito produkty nemám zkusenosti. Mně inspiroval pan Marin, objevila jsem roxory (snad je to to, co myslí Váš manřel) ve sb. surovinách za asi 55 Kč 6-timetrová tyč, takže super cena, no a pak stačilo trochu... celý příspěvek >
Růže, 2.12.2009
Paní Dano, my jsme s kamarádem v létě svařovali altán a jiné opory, takže základ konstrukcí mám, ale takový oblouk za 2 stovky není vůbec špatný, znovu chválím to zákoutí. Máte to fakt nádherné, i teď clematis s růží, těším se na další fotky, opravdu... celý příspěvek >
Růže, 1.12.2009
Káko díky, jestli je to LO, uvidím, zatím se mi zdá, že květy neznámé nejsou tak plné..., teď na podzim jsem LO sadila a z neznámé mám řízek, tak pak porovnám a uvidím. Dobré je, že vím, na co se mám zaměřit.  Ta málá růžová - několik let jsme... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika