Příspěvky uživatele - ella56

Hniloba plodů broskví, 29.7.2011 Obsahuje fotku
Já mám taky na broskvích nějakou hnilobu, na některých větvích jsou plody zdravé a na druhých jsou napadené
Zvadlé listy, 29.7.2011 Obsahuje fotku
Zdravím, chtěla bych se zeptat co se děje s meruňkou, když jí takhle začaly během 14 dní uvadat listy, začalo to plodama, když na třičtvrtě stromu byly během týdne úplně scvrklé meruňky a teď zase listy, je to odrůda Velkopavlovická a každý rok dobře... celý příspěvek >
Hurmikaki, tomel japonský, 26.6.2011
Díky za odpověď, myslela jsem si to ale radši jsem se ještě zeptala proto že právě jak píšete vy, některé rostliny musí být dvě, zdraví E
Hurmikaki, tomel japonský, 25.6.2011
Zdravím, chtěla bych se zeptat jestli je tomel samosprašný, ráda bych ho taky zkusila pěstovat, díky
Kiwi nekvetoucí, 15.6.2011
Tak kiwi jsem si objednala u M.Chovance z Lipníku a mělo název Actinia Arguta, veliké je jako větší angrešt, když je jich víc, tak jsou drobnější, jako všechno, druhý rok mělo kolem 40 plodů a třetí rok už 150ks, nedám na něj dopustit, protože nemá... celý příspěvek >
Muchovnik - kterou odrodu, 14.6.2011 Obsahuje fotku
Já mám Alasku, už zraje, není náročná
Kiwi nekvetoucí, 14.6.2011
Opravuju se, zdravím
Kiwi nekvetoucí, 14.6.2011 Obsahuje fotku
Zdarvím, já pěstuji kiwi mini 6 let, je samosprašné a už od druhého roku plodilo, posílám starší foto, udělala jsem i několik sazenic, které už taky rodí, letos bylo obalené květy, ale skoro všechny opadaly, taky mám tři roky červené kiwi... celý příspěvek >
Nektarinka - plíseň na plodech, 12.6.2011
Vypadá to, že postřik zabral, padlí se dál nešíří a plody jsou čisté, ty nejvíc napadené jsem otrhala, zítra budu dělat ten druhý postřik, sehnala jsem ten Sulikol, tak to udělám s ním, zdravím
Okousané listy rhododendronu, 10.6.2011
Já jsem s Lalokonoscem bojovala čtyři roky, bylo to děsný a nekonečný, zabralo na ně až Calypso
Množenie kiwi po odkvete, 7.6.2011
Tak s tímto množením nemám zkušenosti, budu ráda, když sem dáte zprávu, kolik řízků se ujalo
Množenie kiwi po odkvete, 6.6.2011
Já pěstuji několik let mini kiwi samosprašné, množím ho tak, že větvičky zapíchnu do skleníku rovnou do země a skoro všechny se mi ujmou, kiwi roste dost rychle a namnožené sazenice většinou už třetím rokem plodí
Nektarinka - plíseň na plodech, 6.6.2011
Děkuji za rady, hlavně aby měli některý z těch postřiků v obchodě, omlouvám se za opožděnou odpověď ale měla jsem PC od 2.6. v opravě, zdraví E
Nektarinka - plíseň na plodech, 2.6.2011
Dobrý den, aspoň ten druhý postřik udělám Sulikolem, taky mě překvapilo, že Sempra v Kladně ho nemá, je to dost dobře zásobený obchod a vždycky jsem tam všechno sehnala a majitel vždy dobře poradil, zdravím a děkuji
Kiwi, 2.6.2011
Zdravím, kiwi pěstuji už řadu let ale to modré kiwi jsem ještě neviděla, taky bych si ho pořídila, poradíte kde bych ho mohla koupit, děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika