Příspěvky uživatele - ella56

Pozdní postřik proti kadeřavosti, 12.4.2011
Já jsem letos na postřik úplně zapoměla, ještě se mi to nestalo, štve mě to, můžu ještě stromy stříkat, když nektarinky i broskve kvetou, dík
Odrůda rajčete, 28.2.2011
Dobrý den Mirku, díky za tip na rajčátka, když je ta rada od vás, tak to je pro mě záruka, protože už v loni jste mě tady často radil a vždycky dobře, bohužel jsem musela hodně zredukovat záhony a úplně zrušit velký skleník ze zdr.důvodů tak sem spíš... celý příspěvek >
Odrůda rajčete, 28.2.2011
Děkuji za tip, dnes je hned koupím, zdraví E
Odrůda rajčete, 27.2.2011
Ahojky, potřebuji poradit, pěstuji hodně let mojí oblíbenou odrůdu rajských Stupické ranné polní a v loni jsem díky této diskusi zkusila Bejbino a bylo super, tak už mám letos zase koupené semínka a ještě bych chtěla zkusit nějakou odrůdu cherry... celý příspěvek >
Fíkovník, 27.2.2011
Asi máte pravdu, fík jsem vynesla a ostříhala a zase přišly mrazy, už jsem ho zpět nechtěla vracet, aby neměl nějaký šok a tak zůstal na zastřešeném venkovním schodišti tak nevím jestli to přežije.
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 21.1.2011
Děkuji za radu, podívám se po nich někde v zahradnictví, zdraví E
Fíkovník, 21.1.2011
Děkuji, ještě dnes to udělám a pro jistotu zapustím květník do země, hezký večer, E
Fíkovník, 21.1.2011
Mám ořezat ty nové přírůstky a mám ho nějak obalit, dík E
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 21.1.2011
Chci si kaki letos objednat u Starkla, je samosprašné a stačí jeden stromek?děkuji E
Fíkovník, 21.1.2011 Obsahuje fotku
Prosím o radu, vloni jsem si koupila fík a na zimu ho uklidila do sklepa kam dávám i kany a begonie, nemá okno, fík začal pučet a už má malé přírůstky ale hodně světlé asi z nedostatku světla, tak jsem ho dnes přinesla ze sklepa, ale nevím co s... celý příspěvek >
Bougainvillea v zimě, 12.1.2011
Já ji pěstuji tři roky a vždy přes zimu jí mám na okně v pokoji, kde je kolem 20°C, každý rok v zimě vykvetla a nikdy neopadala, spíš jí narostly velké přírůstky, tak dvakrát týdně dost zalévám, má ráda asi spíš teplo, E
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 11.12.2010
Máte moc krásné kytičky, když vidím takové obrázky, už se nemůžu jara dočkat, já se aspoň zase teď v zimě kochám rozkvetlými orchidejemi, zdraví E
Bougainvillea v zimě, 3.12.2010 Obsahuje fotku
Jak vám přezimuje bougainvillea, mě krásně vykvetla, L
Zázraky v zahradě, 12.11.2010 Obsahuje fotku
Zdravím z kladenska, ještě tu vykvetla tato kvítka, E
Co je to za kytku, 15.9.2010
Díky za rady E
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika