Příspěvky uživatele - Roxteedy

Křovinořez Hecht Kendo - po cca 15 min chcípne a nejde nastartovat, 14.6.2010
Láďo, vlastně ti to dělá co mně. proto jsem založil tohle vlákno. Po seřízení a nový svíčce je to lepší. Ale stejně nemůžu sekat věčně. Podle mně je na vině to, že po přehřátí začne plynovat směs a poruší se princip fungování membránovýho... celý příspěvek >
Mixování paliva pro křovinořez, 14.6.2010
Matematika ZŠ  Ty ml co uvádíš jsou v cajku v poměru 1:25 Benzín:25=olej Olej x 25 = benzín Když vezmu ty tvoje ml, tak to sedí. Druhá věc je, esi fakt tenhle poměr... o tom je tu vláken habakuk. Já osobně bych dal pořádnej olej (např.... celý příspěvek >
One XXL McCulloch motorová travní sekačka, 13.6.2010
Rada na sehnání dobrá, ale tim vypránim filtru teda nevim... Já bych to nedělal. Novej je novej. Navíc, když vezmu 2L bena za 60 + práce, tak mi ta úspora za to nestojí. To si dam raději párkrát o pivo míň, než šetřit na filtru...
Nikdy neřež lepené profily, 13.6.2010
Jak se ptá JK - cos to řezal? Na co si máme dát bacha? To je nějaký futro, nebo okno? český kotouče jsou řácký  Ale jak říkáš, bejt to kalený, to by byl cirkus!
Cistenie zeleznicnych drevených podvalov, 11.6.2010
když sem se o to zajímal, tak jsem někde vygůglil, že je... Ale třeba je to kec. Každopádně je to svinstvo kdejaký a je to zadarmo drahý
Správné řezáni, 11.6.2010
Jasný, každýmu vyhovuje jinej postup. Já jen dodám moje zkušenost s tím "ansáblem" od oregonu je špatná. Takovej cirkus na nic. Ani jednoduchej pilník, ani pořádná bruska. Gude 2500 - kdo má, chválí!
Cistenie zeleznicnych drevených podvalov, 10.6.2010
jedna věc je spálit - hoří docela dobře  Druhá věc je ten sajrajt plnej arsenu, co bys dal lidem kolem dejchat 
Cistenie zeleznicnych drevených podvalov, 10.6.2010
já se přidávám k tomu - nebrat hádal jsem se se sousedem, kterej je pálil. Zabrouzdej po netu a až zjistíš čím se to napouštělo a co je v tom za svinstvo a hlavně, co to svinstvo umí, tak to nikdy nebudeš chtít. Navíc, máš docela problém, pokud je... celý příspěvek >
Správné řezáni, 8.6.2010
Za minutu, dvě neni co dělat. Chcilku si odpočineš. 2-3x je zbytečný, pokud fakt někde nechytneš šutr nebo jinou zrůdnost.
Svoz sena, 7.6.2010
Tý jo, chlapi, tady se to rozjelo  Se všema souhlasim, akorát každej to myslíme trochu jinak 
Svoz sena, 7.6.2010
RadekL: No to mně taky. Obzvláště srovnání zničujícího mulčování a úžasného výhozu posekané trávy ke shnití mi moc šiška nebere... Naopak, právě mulčování zlepší rozklad a zapravení zpět do půdy. Naopak, když nechám ležet posečenou půlmetrovou... celý příspěvek >
Svoz sena, 7.6.2010
tak to je výzva  Tak asi fakt někomu dát "na posečení" nebo ten pořádnej mulčovač. Pač pokud to seno budeš dělat svépomocí, tak pokud chceš alespoň náklady, bude tak drahý, že ho nikdo nekoupí  Ještě se rozmysli, zda chceš jednoúčelový... celý příspěvek >
Svoz sena, 7.6.2010
nebo pronajmout nějakýmu drobnýmu chovateli "za údržbu"
Správné řezáni, 6.6.2010
To je taky pravda! Takže nejlíp namixovat a hodit zrovna polínko podle toho, jak chceš fajrovat 
Správné řezáni, 6.6.2010
Dyk jsem za to taky mistru Kriegovi, u kterýho jsem dělal papíry, vděčnej. Fakt, kdo zkusí, nechce jinak. On si málokdo uvědomuje, že opravdu po vyjetí nádrže ten řetěz otupíš. A i si člověk trošku odpočine  Nehledě na úsporu práce při... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika