Příspěvky uživatele - Roxteedy

Podezřele nízké ceny v eshopu?, 11.5.2010
Držím palce, ať si spokojený 
Podezřele nízké ceny v eshopu?, 11.5.2010
To máš pravdu, zákon hovoří takto. Realita je však jiná. Už v několika eshopech jsem na výdejním místě viděl upozornění, že si to máš osobně prohlédnout, bo osobním odběrem pozbýváš možnost vrácení. Jasný, zákon je zákon, ale pak se s nima budeš... celý příspěvek >
Podezřele nízké ceny v eshopu?, 11.5.2010
asi tak... spíš si myslím, že ten začínající obchodník přemýšlí tak, že 100Kč rozdíl mezi prodejem a nákupem je výdělek. Bu´d procitne, nebo skončí. Ale to je jeho věc. Já jen dodám, že osobní odběr je špatně! Můžeš ztratit možnost vrácení do... celý příspěvek >
Benzinová sekačka NGP SP514HW, 10.5.2010
Radku, v Číně jsou nejmodernější i nejkurioznější  technoligie světa. Dostaneš tam, co zaplatíš. Absoulutně nejnižší cenu, nebo i špičkovou kvalitu za peníze co nikde jinde. Viz. čínský kosmický program, viz.nejmodernější zbraně, atd. Čína... celý příspěvek >
Benzinová sekačka NGP SP514HW, 9.5.2010
No, nechtěl jsem se k tomu vyjadřovat, ale když už si to nakousl... Asi tak jak píšeš. Hecht je značka (firma Werco), která po celý zeměkouli shání různý výrobky a prodává je jako HECHT. Takže těch továren není 2, ale možná i 200  A mnohé... celý příspěvek >
Scheppach HL 800 - pripojenie na elektrinu, 9.5.2010
400V zásuvej je hodně typů. Vyfoť nebo vezmi s sebou svojí zásuvku a vyraž k prodejci, ať Ti prodá redukční kabel. Nebo Ti ho (jako mně) za 5kilo CZK udělá jakejkoliv elektrikář
Řetízková hlava, 8.5.2010
Já se o ní zajímal a bylo mi řečeno, že je to hodně nebezpečný a že kdyby to bylo dobrý, tak to má někdo z Ačkovejch výrobců jako orig. příslušenství. Což je taky pravda. Bo u nás to prodává nákej dědek přes net. A ani Ačkový značky, ani číňani to... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 132 - údržba, 6.5.2010
Chlapi, každej ať si to dělá jak chce, mně se osvědčilo toto  WDčko maže a právě že nelepí prach. Osobně teda používam jinou značku, ale je to to samý... Ale jak říkam, každej ať si dělá co uzná za vhodný. Jenom Radku, bowden u číňana opravdu... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 132 - údržba, 5.5.2010
občas otevři sytič (ucpe vzduch a nejde tam bordel) a motor ofoukni kompresorem od nečistot. Kup si v nějakým krámu se zahradní technikou vazelinu castrol v tubě na hlavy křoviňáků. Čas od času (2x za sezonu při rekreačním sečení) odšroubuj boční... celý příspěvek >
Sekačka Hecht, 4.5.2010
Chlapi, tak to mizerný sbírání bylo skutečně špatným původním nožem. Teď jsem dal ten, co mi v servise doporučili - s křidélky. Bomba! To je luft. Poklop nad košem mi to nadzvedávalo, tak jsem ho přetahnul gumicukem. Koš to tak naláduje, až se mi... celý příspěvek >
Benzinová sekačka NGP SP514HW, 3.5.2010
Být tebou, koupím raději v pořádným obchodě se servisem HECHT 546 pokud chceš levnou 5-6tis) a nebo 551(9-10tis) pokud chceš pořádnou sekačku. Hecht je značka která tahá ze světa mašiny rozumný kvality a hlavně!!! má k nim servis a ND Na... celý příspěvek >
Benzinová sekačka NGP SP514HW, 3.5.2010
3,5HP na 50cm záběr? A ještě mulčování? To tedy rozhodně není standardní výkon. Ne že by to nešlo, ale je to fakt na sekání každý týden. A to nesmí moc pršet  Podle toho co píšeš by mi tam skutečně vadil nízký výkon. No a pak samozřejmě... celý příspěvek >
Sekačka Hecht, 11.4.2010
je to možný... v dnešní době je stejně úplně jedno kde se co vyrábí. Každopádně já měl na mysli srovnání motorů BS s čínskými kopiemi tuším Hondy, kterými jsou sekačky od Hechtu osazovány. Rozdíl v kvalitě tam byl značný, ale dnes nebo zítra už to... celý příspěvek >
Castrol bioraps mazanie retaze, 7.4.2010
se všemi biooleji je problém, když je nesprávně používáte. Je toho tu napsáno až až. Tak hledejte. Hlavní zásada! Poslední nádržku oleje dát minerál a nejlépe jí vymazat. Pilu po každé práci s bioolejem pořádně čistit zvenčí. Ideální je ofuk... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 6.4.2010
jde o to, čemu říkáte značka 
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika