Příspěvky uživatele - Pslany

Už jste někdo letos sekal trávu?, 3.4.2009
Zdravim ja sekal uz minuly tyden, ale jen z jizni strany, kde byla vyssi... PS: a i proto ze mi prisla nova 4700BRV DOV, auz jsem to proste nevydrzel :-)
Řezání ledu motorovou pilou, 20.2.2009
Pred tremi roky jsem led v jezirku taky rezal retezovkou, kdyz to pak odtalo, tak jsem zjistil, ze mam mastne fleky na hladine (pitomec, zapomnel jsem na mazani) ryby to nastesti ustaly..., retezovka bez problemu...
Úhyn ryb v nádrži, 19.2.2009
je treba ryby prohlednout a pokud naleznete nejke priznaky porovnat s nemocemi treba zde je to tady celkem pekne zpracovane v cestine i s obrazky...
Zakalená voda v jezírku, 18.2.2009
ok beru zpet, skoda, ze jsem to nevedel driv, nemel jsem prime reference nikoho kdo by uz v tom ryby mel...
Zakalená voda v jezírku, 18.2.2009
Nez jsem udelal filtraci ze sudu viz. diskuzi. Tak jsem laboroval s kalfasy (OBI, HORNBACH), ale nakonec jsem od toho dal ruce pryc, protoze ten smrad ktery sel z toho plastu, byl tak silny, ze jsem dostal docela strach, ze se mi do vody z tech nadob... celý příspěvek >
Jezírko ze starého bazenu, 12.2.2009
Zdravim, neni to sice presne odpoved na Vas dotaz, ale jen namet jak se da upravit stary bazen na pekne jezirko... http://kilk.com/pond/ treba Vam prijde vhod. PS
Jaký koupit jezírkový vysavač?, 16.1.2009
Ty udelatka s ruznyma cerpadlama jsem zkousel loni a cele to byla ztrata casu, proto se divam po vysavaci, navic budu kopat dalsi jezirko tak mam o duvod vic :-),  predpokladam, ze kal po rybach ze dna s tim vysaju bez problemu, jak je to s... celý příspěvek >
Jaký koupit jezírkový vysavač?, 15.1.2009
Dekuji, jsem od Opavy a u nas v okli se mi nepodarilo zadneho prodejce jez ho mel skladem sehnat. Dle fotografii jsou si oba modely velmi podobne, cenove rovnez, o to je rozhodnuti tezsi. Pondovac ma navic 5letou zaruku tak asi pujdu do neho, ma Vam... celý příspěvek >
Jaký koupit jezírkový vysavač?, 13.1.2009
Dobrý den, zvažuji koupi jezírkového vysavače Oase Pondovac 3 nebo GARDENY SR 2000. Nemam s těmito výrobky žádné praktické zkušenosti, proto Vám budu vděčný za Vaše rady, či postřehy z praxe. Děkuji
Jakou koupit benzínovou sekačku?, 7.1.2009
Dekuji, tak se necham zlomit na Snapper i kvuli plynulemu pojezdu, koukam kde koupit, ale moc moznosti teda neni, zatim jsem narazil na nejlepsi cenu 11990,- kde byla skladem...
Jakou koupit benzínovou sekačku?, 7.1.2009
Zvazuji koupi sekacky Alko, staci mi verze bez bocniho vyhozu, s mulcovanim a to konkretne modelu 470BR Premium nebo 4700BR z rady POWERLINE, muzete mi je doporucit nebo mam radeji volit nekterou z Vami vyse doporucovanych variant, jeste by... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 7.12.2008
vydrzte behem nekolika dni provozu si to trochu sedne, taky jsem napln pridaval postupne... chovalo se to stejne...
Doma dělané filtrace, 24.10.2008 Obsahuje fotku
Zdravím pánové, firma z Moravy se jmenuje SCREEN¨SERVIS, k te rotaci sita, nejcasteji se to resi pomoci akvariového cerpadelka viz obrazek, konkretni priklad viz http://www.koiphen.com/forums/showthread.php?t=60393
Filtrační materiál? Síťky na ovoce, 17.10.2008
treba zde www.zahrada.cz/forum/zahradni-jezirka/pruchodky-do-sudu-57888/
Brouk v jezírku, 11.9.2008
vypada to na potapnika... zvirata-hmyz.blog.cz/0612/potapnik
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika