Příspěvky uživatele - Pslany

Alko nebo Stiga?, 9.6.2009
Mam ALKO 4700BRV DOV, nemuzu porovnat se Stigou, ale co se tyka mechanickeho provedeni a motoru nemam nejmensich pripominek, vse sedi na svem miste, nic se nevikla, proste no problem.
Pergoly, 5.6.2009
To teda "cumim" jak to mate zabydlene...
Pro chemiky - zeolith, 4.6.2009
Diky, zatim to vypada, ze tam asi umreli, nikdo nebere telefony, budu zkouset dale. Byli to schopni poslat, nebo jen osobni odber? Pozoroval jste nejake viditelne zlepseni v ubytku vlaknitych ras? Nasel  jsem jeste jineho dodavatele s trosku... celý příspěvek >
Pro chemiky - zeolith, 4.6.2009
Doprava ze Slovenska do cech mi tu cenu asi dost zvedne, nasel jsem neco i u Ostravy, ale s postovnym se rozdil proti bezne cene; temer smaze.
Pro chemiky - zeolith, 1.6.2009
Taky zdravim, budu moc rad... potrebuju uz ho obmenit a patram kde nakoupit vetsi mnozstvi za rozumny peniz.  Dekuju
Pro chemiky - zeolith, 1.6.2009
Panove Meli jste v ruce nekdo Mikeš Zeolith? Je to obdoba to ho naseho jezirkoveho, nebo jen shoda jmen?
Smrk - nemoc nebo škůdce, 29.5.2009
jsou to obyc smrcky, ktere se casem chystam stejne vyrezat, jsou tam zelene sisky-halky stejne jako na fotkach nahore, koupil jsem dle rad na internetu Mospilan, ale nevim zda neni zbytecne aplikovat postrik na uzavrene halky, zda ma sanci proniknout... celý příspěvek >
Smrk - nemoc nebo škůdce, 28.5.2009
Pomuze postrik kdyz uz mam halky nebo uz je letos pozde? Je jich tam celkem dost a zvazuju likvidaci stromku, mam strach z invaze msic na dalsi stromy.
Dekarbonizace motoru u rotacni sekacky?, 14.5.2009
Dekuji pohledam doma v navodu, dival jsem se na sekacku Husquarna se stejnym motorem a ti k ni olej SAE30 davaji zdarma, pro jistotu jeste proctu navod. PS
Dekarbonizace motoru u rotacni sekacky?, 14.5.2009
Mam novou sekacku s motorem BS 700 DOV, s ni jsem dostal olej Castrol GTX 10W40, odjel jsem cca 5 hodin a dle navodu je treba po zabehu tento olej vymenit. Kolega, ktery se nam stara ve firme o auta mi koupil olej Castrol Garden 4t, pry se uz GTX... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 12.5.2009 Obsahuje fotku
Prosim o radu co je toto za strom. Dekuji
Alko - Snapper, 28.4.2009
Zacatkem roku jsem taky vahal mezi temito typy a nakonec zvitezilo ALKO. Predevsim, kvuli servisu. Nemam k nemu nejmensich vytek. Rada Powerline je sice drazsi nez Silver, ale uz ma motor DOV jako Snapper a predevsim hlinikove vyztuhy a... celý příspěvek >
Jaký koupit jezírkový vysavač?, 23.4.2009
Mozna je to skoda, ta druha znacka ma 5-tiletou zaruku...
Jakou vlastnite rotacni sekacku a koupili by jste si zase tu samou?, 21.4.2009
Alko 4700BRV DOV, zatim nemam co bych ji vytknul.
Jezírko, 17.4.2009
treba zde mve.energetika.cz/jineturbiny/trkac.htm
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika