Příspěvky uživatele - Pslany

Průchodky do sudu, 30.5.2008 Obsahuje fotku
Tak jsem zase kousek pokrocil, prvni prototyp dodelam snad tento vikend, chybi mi jeste odvrtat diry v plasti sudu a nainstalovat vnejsi a vnitrni vzduchovani, napad jsem prevzal od americkych soudruhu z koiphen.com, druhe dno jsem vyrobil z toho co... celý příspěvek >
Japonští koi kapři a kočka, 27.5.2008 Obsahuje fotku
jake pouzivate reseni? neni to Plašič Scare Crow Reiherschreck?
Průchodky do sudu, 27.5.2008 Obsahuje fotku
klinete na odkaz pridat obrazek, je pod Vasim prispevkem ... k tematu, ze nestaci sitko ve skimmeru je mi jasne, ale myslite, ze bude stacit 1 usazovaci komora (vortex), dalsi s kartaci (25ks v sudu) a ve tretim sudu biomolitany, vse pred... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 27.5.2008
Odkud jste (na mail)? v okoli Opavy by to snad slo jeste zaridit, ale jak je dotahnout na druhy konec republiky nevim..., bezne to vsichni shanej pres lidi v papirnach nebo chemickach,  pokud by Vam to sito zbylo, urcite se... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 27.5.2008
Medium ma cca 9mm, takze tak kolem 7, max 8mm, ovsem s co nejvetsi hustotou, aby nedochazelo ke zbytecnemu zanaseni a necistoty mely co nejvetsi moznost propadnout na dno, uvazoval jsem o desce s PVC a cele to navrtat, dalsi varianta je deska s... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 26.5.2008
Takze to vychazi, jak jsem predpokladal, cca na tu vymenu vody v jezirku 4x denne...  aquamax se dvema vstupy tedy tedy pase, uvidim, kdyz tak to sani udelam v budoucnu prepinatelne dno / skimmer,,,, porad resim to spodni sito pro... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 26.5.2008
S tim bypassem super napad, to me teda netrklo ... Lampu a cerpadlo mam jeste stare s puvodni filtrace od heisnera, lampa 9W - casem ji vymenim za novou, silnejsi, ted me netrapi, ani ji nepouzivam, neni treba. Cerpadlo 2600l/h, ale vzhledem k... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 25.5.2008
No ja ji tlacim cerpadlem a lampa ma pripojku na 3/4 hadici tak ji mam na te hadici, protoze jsem mel obavy aby voda tou 3/4 stacila samospadem vytekat, v pripade  kdyby byla lampa na odtoku. Nekde jsem vycet, ze se doporucuje pri nabehu filtru... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 25.5.2008 Obsahuje fotku
nevsimnul jsem si, ze nejsem prihlaseny, tak tedy fotky napodruhe...
Průchodky do sudu, 22.5.2008
Tak medium je doma, ted budem konstruovat dale, dival jsem se na ty startovaci bakterie jak jste psal, mate s nekteryma z uvedenych prakticke zkusenosti?
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 22.5.2008
opravdu zajimave, viz www.juta.cz/junifol_eco.htm
zelené jezírko, 21.5.2008
s raselinou opatrne pokud tam mate ryby, byl bych opatrny, pytel na 500litru no nevim...
Průchodky do sudu, 20.5.2008 Obsahuje fotku
hledejte na googlu "kaldness", zacit muzete treba tady http://www.koiphen.com/forums/showthread.php?t=63850 zjednodusene jde o o osidleni co nejvetsi plochy nosice bakteriemi a jejich maximalniho mnozeni za pomoci intenzivniho vzduchovani... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 20.5.2008 Obsahuje fotku
tak jsem volal, ATMAN se jim zatim jeste nerozsypal zadny, ACo uz ano, navic ACO je RESUN, tak je asi rozhodnuto, pujdu do HP-8000...
Průchodky do sudu, 20.5.2008
Maji to baleno po 100l, proto jsem i drive ptal, jestli nebude na skodu, ze toho je vic ... Dam na rady a objednam Atmana, jeste vaham jestli 4000 nebo 8000, rozdil v cene je sice minimalni, objem tlaceneho uz dvojnasobny 35/70l/min, ale 20 nebo... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika