Příspěvky uživatele - mirkl

Papriky 2016, 15.1.2016
Je to Ramiro, údajně nejsladší paprika na světě, jen docela dlouho trvá než zčervená, pak teprve má tu správnou chut, což je až na konci sezony a ne všechny plody stihnou dozrát.Obdobné reference má i Palermo, to letos budu pěstovat poprvé.Už mám... celý příspěvek >
Polievanie paradajok, 7.1.2016
zdravím, neměl byste foto těch vzduchových ventilků popř, jak to máte napojené?
Papriky - pálí x nepálí, 2.12.2015
cituji z literatury z příspěvku v jiném vlákně - Paprika je sice fakultativně samosprašná - tvoří plody a semena v nich po samoopylení, při přítomnosti opylovačů a vyšší teplotě je ale poměrně velká pravděpodobnost přenosu pylu / až 20%/. Když včela... celý příspěvek >
Papriky - pálí x nepálí, 27.11.2015
zřejmě jste pěstoval pálivé a nepálivé papriky blízko sebe a při opylení se zkřížily, stává se mi to ve skleníku běžně.
Jak pěstovat ozimou cibuli?, 19.10.2015
dnes jsem zasadil podzimní sazečku Shakespeare, měl jsem ji vloni a je skvělá, ve srovnání s cibulí sázenou na jaře byly cibule 2x větší.
Rajčata pro sezónu 2015, 13.3.2015
ano to je ona,
Rajčata pro sezónu 2015, 12.3.2015
letos mám vyseto: to co se mi osvědčilo vloni Bejbino, Policino,Phantazia, Philova,Green zebra, Karkulka, Nové odrůdy: Start, Alicante,Moneymaker, Cuor di Bue, Kasachstan rubin, Ramilette,RAF, Bue, Cherolla,Miele, Spencer,Taiko, Black... celý příspěvek >
Výsev prepoľné pestovanie, 19.2.2015
já pěstuji ve skleníku i venku, papriky jsem vysel 10.ledna a rajčata plánuju na příští víkend, sadbu přisvětluji zářivkou
Venkovní rajče do okrajových oblastí?, 6.2.2015
nerozumím tomu, proč chcete obehnávat rajčata folií? souhlasím s paní Jiřinou, že to zvýší vzdušnou vlhkost a náchylnost k plísni, já to dělám kolem paprik ale u rajčat žádnou výhodu nevidím.
Philova a Philovita- chytly vám plíseň?, 1.2.2015
já měl Phantazii od stejné firmy a vydržela až do mrazů i když rostla hned vedle napadených rajčat, letos jsem ji koupil znovu a k ní Philovu a Conquoro které má taky být odolné.
Odrůda rajčete, 28.1.2015
vloni jsem měděný drátek aplikoval u 30 ks rostlin rajčat a plísen je napadla úplně stejně jako rajčata bez drátku, úspěšnější bylo ošetření mlékem a jodem podle ruského receptu, tam se plísen oddálila o cca 3 týdny.
Papriky 2015, 25.1.2015
v Globusu ted prodávají papriku Ramiro, má to být nejsladší paprika vůbec, je fakt dobrá a vyklíčila bez problémů, jsem na ni zvědavej
Rezistentní odrůdy rajčat 2015, 24.1.2015
otázka je jestli to co uvádí KPR je pravda, třeba Cherokee purple které nabízí taky, jsem vloni pěstoval a odešlo na plísen mezi prvními, vydržela jen Phantazia od f.Kiepenkerl.a poměrně dobře obstálo Bejbino
Papriky 2015, 19.1.2015
já to zkouším letos,2 papriky mám na chodbě u okna a jednu doma, zatím se drží všechny, někde jsem četl že v druhém roce plodí o poznání víc než v prvním.
Papriky 2015, 19.1.2015
taky je mám a vzešly jako první z cca 40 odrůd, nevím jestli to něco znamená ale vloni jsem pozoroval že ty odrůdy které vzešly jako první, se osvědčily po celý rok.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika