Příspěvky uživatele - mirkl

Mini černé rajčátko - Jaltomata procumbens, 18.1.2015
ano je to lileček poléhavý, vloni jsem ho zkusil, ale už to nechci, bobule jsou malé a chut jalová, asi jako nevyzrálý černý rybíz, nedoporučuji se tím zabývat, škoda času.
Rajčata pro sezónu 2015, 13.1.2015
ta stříška by mne zajímala taky, letos ji budu dělat, chci koupit průhlednou plachtu s oky na krajích za které plachtu upevním, uprostřed podepřu několika tyčemi aby vznikla stříška a voda stékala ke krajům, výšku předpokládám 2,5 metru, uprostřed o... celý příspěvek >
Česká rajčata, 13.1.2015
Odolnost Bejbina mohu potvrdit, vloni vydrželo o dost déle než ostatní odrůdy, lepší byl už jen Legend a Phantazia přežila téměř bez úhony, stříkal jsem pouze preventivně jódem s mlékem.
Papriky 2015, 11.1.2015
vysel jsem 4.1. a dnes už víc než polovina paprik(40 odrůd) je vyklíčených, nejdřív ty které jsem odebral z koupených paprik těsně před výsevem, všechny semena jsem máčel v heřmánku 48 hodin, musím rychle dokončit instalaci zářivky, rostliny paprik... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 10.1.2015
už jsem se na tenhle web díval, jsou spolehliví?
Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 7.1.2015
zdravím, zaujalo mě to roubování, zkoušel jste to už někdy?respektive pokud ano, s jakým výsledkem?
Rajčata pro sezónu 2015, 6.1.2015
opravdu jsem ho tam nenašel, ale ještě v listopadu ji v nabídce měli, firma Sedek ji v nabídce má tak nevím kde je problém, ale je pravda že jsem semena děvočky koupil vloni na netu v or.balení a vzešlo z toho něco už na první pohled jiného.finnik... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 5.1.2015
zdravím, můžu se zeptat jak jste zastřešili rajčata? letos bych to chtěl vyzkoušet
Rajčata pro sezónu 2015, 5.1.2015
tady, prý jsou spolehliví
Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 4.1.2015
včera jsem se rozhodl ze stejného důvodu vysít Philovitu a v sáčku za 135.- kč jsem našel 3 semena, doufám že aspon všechna vyklíčí..
Rajcata - z jednoho dve, 2.1.2015
pokud je rostlina vitální nechávám dva výhony, zvlášt když první výhon už je vysoko, pokud možno ho vyvážu k jiné tyčce aby porost nebyl moc hustý, záleží taky na odrůdě.
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 1.1.2015
má ji v nabídce firma Thompson & Morgan, uvádí jako rezistentní odrůdy Ferline a Losetto
Vhodná keříčková odrůda rajčat do nádob, 29.12.2014
samozřejmě počítám s tím že budu zalévat, zapoměl jsem tam nakreslit trubku u stěny kýble, kde bude měrka hladiny vody a bude se tam voda dolévata potažmo i hnojit, stříšku zvažuju jestli ano nebo ne ale asi vyzkouším, přece jen odolnost proti plísni... celý příspěvek >
Vhodná keříčková odrůda rajčat do nádob, 27.12.2014 Obsahuje fotku
napadá někoho jak vylepšit tenhle samozavlažovací kýbl na pěstování rajčat?
Papriky 2015, 26.12.2014
zdravím, taky už bych rád vysel kolem 10.ledna jen nevím jestli to není moc brzy?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika