Příspěvky uživatele - 39.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tuje Smaragd, 21.9.2015
Tak ja su takovy zahradnik amater. Kdyz jsem likvidovala plevel tak jsem to resila postrikem a to by u tujek nedopadlo dobre. Rozhodli jsme se nakonec, ze textilii a kuru davat nebudem.Plevel se vytrhne;-)
Tuje Smaragd, 21.9.2015
Tak jeden rika textilii a druhy ne;-) Babo rad;-). Asi tezko budu pouzivat herbicidy kdyz bych tim mohla zasahnout koreny. Prosim vy co thujky mate doporucujete textilii davat nebo je to zbytecne a staci thujky podhodit jen kurou?
Tuje Smaragd, 21.9.2015
Prosim o radu. Davate pod thujky netkanou textilii a kuru(oblazky) nebo staci jen kura bez textilie? Pry ta netkana textilie zhorsuje provzdusnemi a thujkam to skodi.
Tuje Smaragd, 20.9.2015
pane Josef moc dekuji, jsem se pak docetla, ze to je blizko, ze thuje budou pak prosychat kdyz jsou moc blizko u sebe.Tak mi spadl kamen ze srdce. Hnojit budu az na jare, kdyz jsem je ted zasadila tak se to na zimu pry uz nema. Kuru chci dat az tak... celý příspěvek >
Tuje Smaragd, 19.9.2015
dobry den, zasadila jsem thuje smaragd 50-60cm od sebe.Bylo mi doporuceno je sazet 50-70cm od sebe. Ale tady jsem se docetla, ze se muzou sazet i klidne 70cm a dale. Chci aby se mi spojili a byl z nich plot cca 2m vysoky. Ptam se je to v poradku, ze... celý příspěvek >
Vzdálenost tůjí při výsadbě, 19.9.2015
dobry den, zasadila jsem thuje smaragd 50-60cm od sebe.Bylo mi doporuceno je sazet 50-70cm od sebe. Ale tady jsem se docetla, ze se muzou sazet i klidne 70cm a dale. Chci aby se mi spojili a byl z nich plot cca 2m vysoky. Ptam se je to v poradku, ze... celý příspěvek >
Vzdálenost tůjí při výsadbě, 13.9.2015
prosim o radu. Vzdalenost sazeni thuji od sebe se mysli od kminku po kminek nebo aby mezi thujemi byla urcita vzdalenost? Nevim jak pri sazeni to merit.Dekuji Lenka
Jak daleko sázet túje, 13.9.2015
prosim o radu. Vzdalenost sazeni thuji od sebe se mysli od kminku po kminek nebo aby mezi thujemi byla urcita vzdalenost? Nevim jak pi sazeni to merit.Dekuji Lenka
Dozrávám hrušky na trávníku - vzniká ještě cukr?, 7.9.2015
Mám drobátko jiný problém s dozráváním hrušek. Vlastním stromek, vysazený ještě otcem "no name", zimní odrůda (půl stromu jsem přerouboval), která ještě na jaře je tak při běžném uskladnění na sekání obuškem. Dříve se nechávaly hrušky dozrát v obilí,... celý příspěvek >
Ideálne skladovanie v prírode, 31.8.2015
V přírodě v žádném případě. Dříve se tak skladovala řepa u nás na jižní Moravě v tzv. krechtech. Natáhnete si tam hryzce a jinou podobnou verběž, o níž nemáte tušení a za pár dnů budete jenom zírat na slupky. Osobní zkešenost. Na zimní skladování je... celý příspěvek >
Nedostatečně vyvinuté hrozny, 29.8.2015
Postřik molybdenanem amonným 0,2 - 0,4%, 2 - 3 týdny před květem. Zajistit hnojení molybdenem, bórem, vyloučit jednostranné přehnojení dusíkem.   I.
Krvavka, 15.8.2015
Usušená vcelku. v zimě nemá chybu.    I.
Modrá skalice nebo něco jiného?, 6.8.2015
Savo original. Používá se do studní a bazénů. V IBC ověřeno, z něj používán vodu na zálivku a bez následků.   I.
Scvrkávání rajčat, 6.8.2015
Skořápky pod rajčata a papriky přidáváme při výsadbě (hrstečku) už několik let.. Převápnit se to nedá, ale stejně si nejsem úplně jistý efektem, i když pokazit se myslím nic nedá. Letos mně papriky hnědnou, už jsem zasahoval Wuxalem calcium.  ... celý příspěvek >
Hniloba plodů paprik, 5.8.2015
Přesně, jak to popsal Bredik. Rostliny nepřijímají půdní vápník a tím je přihnojování diskutabilní. Pomoc je v postřiku kapalným hnojivem na list, např. zmíněný Wuxal calcium.   I.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika