Příspěvky uživatele - 39.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Falešný Dapple Dandy, 8.8.2016
Dobrý den, a kdy jste tento Dapple Dandy v Ostrohu kupoval? Já jsem ten můj (2013) po zdejších hodnoceních loni nahradil Flavor Supremem od Starkla. Jinak jestli se Vám Dandy osvědčí a budete ochoten, rád bych přes zimu odkoupil pár roubů k mému... celý příspěvek >
Kumulus + Kuprikol + Silwet, 1.8.2016
nesmysl, samozrejme ze se sira a med muze kombinovat, dela se to tak v bioprodukci bezne. viz tady a tady
Tuje Smaragd, 26.2.2016
strihala bych az zacatkem jara (koncem brezna) a vetvicky u kmene bych vybrala.  Muzu se zeptat hnojite tujky necim?
Tůje začínají reznout, 27.9.2015 Obsahuje fotku
my mame to same. Smaragdy zasazene cca 3tydny a taky nam zacali odspodu hnednout. Bylo mi receno, ze to na podzim delavaji, starsi vetvicky osychaji.
Tuje Smaragd, 27.9.2015
Dekujem
Tuje Smaragd, 27.9.2015
A tim Cereritem pohnojit az na jare, ne? Mame 3 tydny po vysazeni.
Tuje Smaragd, 27.9.2015
S tim rycem to je dobry napad, zitra zkusime a uvidime;-)
Tuje Smaragd, 27.9.2015
Mame starou fenu, manzel tvrdi, ze ona tuje neocurava.
Tuje Smaragd, 27.9.2015
listovym hnojivem myslite co?
Tuje Smaragd, 27.9.2015
jsme si nebyli jisti, jestli to osychani vetvicek neco neznamena. V diskuzich se tu hodne resi osychani tujek tak je clovek zblby:-) Vidi uslouchou vetvicku a uz dela zavery. Rikali jsme si, ze je to mozna normalni, ze se potrebuji zakorenit tak... celý příspěvek >
Tuje Smaragd, 27.9.2015 Obsahuje fotku
prikladam par fotek, jak vypadaji tujky po cca 3 tydnech od vysazeni. Je to normalni, ze spodni vetvicky jsou nahnedle?
Tuje Smaragd, 27.9.2015
Bal byl v poradku, cely a drzel. Takze bud je malo vody a nebo maji moc vody. Vcera nam tu prselo tak pockam par dni a pak je prolijem. Mozna to moc resim a je to normalni nez se usadi, ze par vetvicek poschne... tezko rict.
Tuje Smaragd, 26.9.2015
Ano baly jsme namocili. Myslite, ze to ma malo zalovky? Sahal jsem k tujkam a puda je dost vlhka, ale kdovi co je u korenu. Ke kazde tujce nalevam tak 3l vody a to 2-3x tydne.
Tuje Smaragd, 26.9.2015
Proč rezaví, hnednou, usychaji thuje?Prosim o radu.Mam 3 tydny zasazene thuje Smaragd (vysky 100cm, koupene v balu). Od spodu mi zacinaji hnednout. Je to normalni, ze by ty spodni vyhonky usychaly? Kdyz neprsi zalevam 2-3x tydne. Mam je zkusit... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 23.9.2015
Prosím, jaký tvar má Goldkrone? Dle obrázku od Sema, by to měly být kuličky. Leč mně vyrostly hruštičky.   I.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika