Příspěvky uživatele - 39.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se starat o cypřišek leylandův?, 8.7.2015
to je uzasne. Nemuzete sem dat fotku jak vypada plot? dekuji Lenka
Slimaci oziraji vsechno listi na vysazenych ovocnych stromech, 22.5.2015
Naskočil jsem na reklamu a zakoupil Slimex (granule odolné dešti). Za 3 dny není po slimácích ani památky (uloveno asi 15 ks). Netvrdím. že mám vyhráno, jenom přidávám zkušenost. Sypal jsem do jejich vylézacích rajónů.  I.
Host na zahradě? Potkan?, 10.5.2015
Sledujte hovínka, měla by někde být. Potkaní má na konci zahnutý ocásek. I.
Ochrana hroznů proti ptákům, 8.4.2015
Fakt pěkný!!! Hlásím se na vinobraní. Já to řeším tak, že v době dozrávání posedávám poblíž vinohrádku a když přiletí žrouti volám: kšá potvory.Někdy i vstanu a tlesknu. Je to zadarmo a čas mě netrápí.   I.
IBC kontejner - redukce na výpušťáku, 6.4.2015
Mohl byste, prosím, uvést název nebo katalogové číslo armatury. Děkuji.  I.
Teplota v skleniku, 4.4.2015
Nic ve zlém, to máte skleník nebo hangár? Přede mnou je správný dotaz, 1000 l, předpokládejme ve 2l lahvích, to je kus místa. A mimo to už tam máte hafo vysazeno, kde? Mám skleníček 2.5 x 3,6 m. Mám tam minimaxový teploměr, netopím, nic s tím... celý příspěvek >
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 4.4.2015
Bacha na to, to oni dělají, když cítí, že přijde megamráz!, aby se zazimovaly.
Réva vinná pěstování bez postřiku, 7.3.2015
Manželka zahlédla v televizi pořad o biovinaři. Údajně pět let révu běžně řezal, ale nestříkal. Po pěti letech si réva vytvořila imunitní systém proti chorobám a opět nestříká. Jak jsem koupil, tak prodávám. Ale možná pořad také někdo viděl.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika