Příspěvky uživatele - 221.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Objednávka od Starkla, 6.5.2008
Vážená paní Vánová. Z Vašeho příspěvku není jasné, jakou sadbu jahod jste si objednávala, ale mohu potvrdit, že celý profesionální jahodářský svět sází tzv. Frigo sadbu, což jsou opravdu sazenice zcela bez listů. Sází se pouze srdíčka. To není žádné... celý příspěvek >
ocún, 5.5.2008
Tak ocún je skutečně jedovatý, ale můžete se spolehnout na to, že ho zvířata spolehlivě poznají a nesežerou. A taky ještě platí, že co je jedovaté pro člověka, nemusí být jedovaté pro různé živočichy, i když se nám to nemusí líbit. I ty... celý příspěvek >
Skalka mezi dva jehličnany, 5.5.2008
Dobrý den paní Marcelo. Tak, vyvářet svým miláčkům je přeci samozřejmé, nebo ne? Záleží, co jste jim ještě slíbila:-) Já žiju sám se svým nejmladším synem a taky mu vyvářím, ale už nic neslibuju. Snad ty fotky budou stačit, ale v každém případě... celý příspěvek >
Vzlínání vody z jezírka přes okraj skrz rohož, 4.5.2008
No, já bych teda pane zahradnický guru nebyl tak kategorický. Všichni víme o kapilárním vzlínání vody v půdě, kdy se voda pohybuje proti gravitaci naší země a nijak nás to nepřekvapuje. Pán nepíše o tom, že by tam měl kaluž, ale vlhko. Myslím, že se... celý příspěvek >
Bude stačit sekačka?, 4.5.2008
No, já jsem vám popsal jen moje pracovní nasazení na ploše o něco menší. než je ta Vaše. Jediné, co u sekačky dodržuji, je pravidelné pečlivé broušení nože, který se opravdu snažím běžnou flexou nabrousit tak, aby byl skoro jak břitva. Celé sečení... celý příspěvek >
Skalka mezi dva jehličnany, 4.5.2008
No to je teda něco! A teď mi ještě prozraďte, co jste těm všechno chlapům slíbila, že se takto zapojili do této práce? Ačkoli jsem profi přes přírodu, k tomuto bych se nepřinutil. Prostě bych tam vysadil něco jiného, co by rostlo i kolem betonu.... celý příspěvek >
Vysychání živého plotu, 4.5.2008
Vážený pane. Myslel jsem to trošku jinak. V místě zastínění to skutečně způsobilo opadání jehlic a to u smrku je nevratný stav. Smrk je zelený hlavně na sluníčku, i když částečné zastínění taky snese, což jistě znáte z lesa. Stříbrný smrk je na... celý příspěvek >
Jak zvýšit výnosy brambor, 4.5.2008
Dobrý den pane Tomáši. Trochu se připojím. Mám zahradnické vzdělání a mimo jiné pěstuji ovoce. Sám používám pesticidy jen ve velmi omezené míře, např. zrovna včera postřik proti pilatkám. Ale také si myslím, že ekologické zemědělství není zrovna... celý příspěvek >
Chraňte včely, 4.5.2008
Dobrý den paní SImono. Mohu trochu potvrdit Vaše řádky o úbytku včel, i když to zase není tak smutné. Ale snad Vás potěším, že co se týká opylení. Je ještě spousta jiných hmyzáků (to je pro mne krásný výraz skvělé přednášející z entomologie na... celý příspěvek >
Vysychání živého plotu, 3.5.2008
Vážený pane. Ačkoli se zabývám zahradami, přeci jen je složitější radit na dálku, když to přímo nevidím. Navíc je u toho hned vlevo stříbrný smrk, který nemá rád zápoj. Nicméně podle toho co vidím, tak ten normální smrk kromě toho vyholení... celý příspěvek >
Bude stačit sekačka?, 3.5.2008
Vážený pane. Jen napíšu za sebe, závěr si prosím udělejte sám. V rámci své profese se starám o travnatý pozemek jedné firmy, který je velký 2505m2. Vím to přesně, protože jsem jej zakládal. Na sečení používám sekačku o záběru 51cm s pojezdem,... celý příspěvek >
přesazení stromku z lesa, 1.5.2008
Dobrý den. Jsem profesionál, a tak jen napíšu, že je spousta jevů, které i u rostlin ještě nejsou prozkoumány. Nebyl bych totiž tak kategorický v tom, že stromy nemají paměť. Třeba to tak přímo nelze nazvat, ale byl zadokumentován případ, kdy u... celý příspěvek >
Houba na keři, 1.5.2008
Dobrý den. Ten keř je pěkný exemplář Juniperus sabina "Variegata" a na ní stádium rzi hrušňové. Tu větvičku s tím klidně odstřihněte, ale počítejte s tím, že toto stádium této houbové choroby se budou ukazovat i nadále. Je to dvoubytná rez.... celý příspěvek >
Roundup - po dopadu, 1.5.2008
Dobrý den. Trošku si dovolím s tímto názorem polemizovat. Zahradníci dělají tzv. řeřichový test, který jsem na postříkané půdě přípravkem Roundup sám zkoušel. Ten test spočívá v tom, že na herbicidem ošetřenou půdu vysejete osivo Řeřichy seté, která... celý příspěvek >
Pampelišky, jetel, houby, 30.4.2008
No to je teda rada! Zkuste batoleti vysvětlit, kde si má hrát. Pokud to dokážete, tak můžete učit na vysoké. A úspěch zaručen.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika